StoryEditorAktualności

Najwięksi producenci ciągników i maszyn na Agrotech 2023 w Kielcach

W 28. edycji Targów Techniki Rolniczej Agrotech weźmie udział wielu znanych producentów sprzetu, tj. John Deere, Class, koncern AGCO z markami Massey Ferguson, Fendt i Valtra, a także Farmtrack, Landini... Deklaracje składają kolejni "wielcy gracze" na tym rynku.

22.12.2022., 20:00h
wkwk

Jak zapowiadają organizatorzy, jedną z kieleckich premier będzie prezentacja modelu Fendt 700 Vario Gen7.

– Z rozbudowanymi maszynami do uprawy przyjadą m.in. Maschio Gaspardo, Horsch, Dziekan, Kuhn, Agro-Masz, Dexwal, Jar-Met. Nowoczesne opryskiwacze wystawią m.in. Krukowiak, Hardi. Innowacyjne maszyny do zielonek pokażą m.in. McHale i Samasz. Dwa modele nowych ładowarek teleskopowych zaprezentuje Weidemann, pojazdy tego typu przywiezie także firma Merlo – czytamy w zaproszeniu.

Z pewnością nie braknie firm produkujących maszyny do obsługi gospodarstw oraz hodowli zwierzęcych, jak Joskin, Winkler.

– Ciekawą nowością od firmy Euromilk będzie autonomiczny system podgarniania paszy EM Lizard, czyli robot wykonujący pracę za rolnika i sterowany smartfonem.

Czy wiesz, że:

28. edycja targów rolniczych Agrotech będzie prezentacją najnowszych osiągnięć branży rolniczej z całego świata, tak wśród ciągników, kombajnów i maszyn, jak i rozwiązań do nawożenia czy uprawy roli. Rok rocznie na wydarzenie zjeżdżają gospodarze z całego kraju, by znaleźć tu pełną ofertę dla ich działalności. Wydarzenie 2023 roku może stać się też polem do dyskusji o nowym Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wszystko 17-19 marca w Targach Kielce.

19. maj 2024 14:12