StoryEditorLUBLIN 2022

XIV edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK: Nowe technologie w rolnictwie

Najnowsze maszyny rolnicze, nowoczesne technologie upraw, usługodawcy i rozwiązania wpierające polskie rolnictwo – tak zapowiada się XIV edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, która odbędzie się w Targach Lublin 15-16 października 2022 roku.

08.09.2022., 20:00h

Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także pogłębić swoją wiedzę na temat upraw

Topowe marki na Targach AGRO-PARK

Pozycja rynkowa Targów AGRO-PARK jest tworzona przez obecność topowych marek z Polski i z zagranicy.  

– Podczas najbliższej odsłony wydarzenia nie zabraknie marek, jak ciągniki John Deere, New Holland, Valtra, KubotaDeutz-Fahr, Case IH czy Steyr. Wśród wystawców pojawi się silna grupa polskich producentów, importerów  i dystrybutorów maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów, jak i przechowywania plonów – wyliczają organizatorzy.

Także osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań w zakresie wyposażenia inwentarskiego, opryskiwaczy, pras czy sieczkarni znajdą odpowiedni asortyment. 

– Część ekspozycji będzie poświęcona gospodarstwom zajmującym się chowem zwierząt. Swoją obecność na Targach zapowiedziały również firmy oferujące wyposażenie inwentarskie, sprzęt do warsztatów czy części do maszyn.

AGRO-PARK 2022: Nowe technologie w rolnictwie

Na zapowiadających się rekordowo Targach AGRO-PARK pojawią się wystawcy z ofertą m.in. dronów rolniczych, bezzałogowych pojazdów, oprogramowania do zarządzania gospodarstwem oraz sprzętu do zdalnego monitorowania pola. 

– Pod  względem ilość wystawców XIV edycja Targów AGRO-PARK zapowiada się rekordowo. Niezwykle cieszy nas fakt, że po ponad dwuletniej przerwie w organizacji wydarzenia, uda nam się zorganizować targi w jeszcze większym zakresie niż miało to miejsce przed pandemią – zachwala Maciej Wituch, dyrektor projektu.

Zakres tematyczny targów AGRO-PARK (pozycje wybrane):

  • maszyny i urządzenia dla rolnictwa
  • wyposażenie serwisów rolniczych
  • wyposażenie budynków inwentarskich
  • aparatura kontrolno-pomiarowa
  • finanse dla rolnictwa
  • technologie OZE
  • używane maszyny rolnicze

kiedy: 15 i 16 października 2022 roku
gdzie: teren Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie
patronat medialny: top agrar Polska
więcej informacji: agropark.pl

 

źródło: grupa MTP

fot. arch. grupa MTP

27. maj 2024 21:16