StoryEditorRabat od firmy ZENOX

Masz stare i zużyte klucze w warsztacie? Teraz możesz mieć nowe dzięki Profi z dużym rabatem!

Okres zimowy to dla wielu rolników nie tylko czas odpoczynku od prac polowych, ale często intensywny czas porządków w warsztacie lub napraw ciągników, maszyn rolniczych czy elementów wyposażenia budynków gospodarczych. Każdy majsterkowicz w warsztacie lubi mieć porządek i wszystko pod ręką. Ale ważna też jest jakość używanych narzędzi. Często eksploatowane przez lata klucze są zużyte, niesprawne lub uszkodzone. Warto je więc przy okazji wymienić. A taka okazja trafia się właśnie teraz!
04.12.2022., 09:31h
Bartłomiej CzekałaBartłomiej Czekała

W warsztacie każdego rolnika wśród wielu narzędzi bardzo ważne są klucze. To one używane są najczęściej do odkręcania i przykręcania części czy też innych elementów ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych czy też elementów wyposażenia budynków gospodarczych. A ponieważ klucze są najczęściej zużywane, dlatego najczęściej wymagają wymiany na nowe. Jak unikać częstej wymiany kluczy? Trzeba stawiać na klucze wysokiej jakości, bo one są w stanie służyć nam w warsztacie znacznie dłużej.

Często przeszkodą w zakupie kluczy wysokiej jakości jest ich cena. To dlatego rolnikowi zdarza się zakup tanich kluczy gdzieś na lokalnym targowisku po okazyjnej cenie. Zazwyczaj jednak taki zestaw tanich kluczy szybko się zużywa - narzędzia te często się odkształcają lub pękają.

Nie warto zatem inwestować w narzędzia kiepskiej jakości.  A jak kupić narzędzie wysokiej jakości w dobrej cenie? Są takie okazje i promocje, z których warto skorzystać Teraz mamy taką dla Prenumeratorów magazynu Profi – Profesjonalna Technika Rolnicza! 

image

RABAT PFRI ZENOX NARZĘDZIA

FOTO: PWR

Jeżeli masz prenumeratę Profi to możesz kupić zestaw markowych kluczy nasadowych Granit Black Edition składający się z aż 45 elementów z 34-procentowym rabatem!

Dzięki firmie Zenox tylko dla naszych Prenumeratorów ten unikalny zestaw kluczy kosztuje nie 300 zł, a jedynie 198 zł brutto!

Jak skorzystać z tego rabatu? Wystarczy wejść na specjalną stronę internetową, dostępną tylko dla naszych Czytelników. Kliknij, sprawdź i ciesz się wysoką jakością w niższej cenie! 

 

Masz problem z wypełnieniem formularza? Zadzwoń do nas na numer 61 88 62 930 - pomożemy Tobie w uzyskaniu tego rabatu.

21. maj 2024 07:11