StoryEditor

Bobcat: nowe ładowarki w Bednarach

W tym roku na targach Agro Show po raz pierwszy będzie można zobaczyć nową ładowarkę teleskopową Bobcat TL38.70HF serii R.

22.09.2021., 00:00h

Nowy model TL38.70HF to średniej wielkości ładowarka teleskopowa dla rolnictwa. Bobcat rozpoczął jej produkcję zaledwie kilka tygodni temu, a premiera w Polsce odbędzie się właśnie na Agro Show w Bednarach. Model ten oferuje maksymalny udźwig roboczy 3,8 tony i wysokość podnoszenia do 7 metrów. To doskonała maszyna dla średnich gospodarstw rolnych.

 Udźwig i wysokość podnoszenia

„Bobcat wprowadził na początku tego roku wiele nowych produktów, a sporo z nich przeznaczonych jest dla rynku rolniczego. Siedem naszych nowych modeli ładowarek teleskopowych serii R posiada maksymalny udźwig roboczy od 2,6 do 4,3 tony przy wysokości podnoszenia od 6 do 8 m. To ułatwia wybór maszyny polskim rolnikom” – mówi Adrian Winnicki, Regionalny dyrektor sprzedaży Doosan Bobcat EMEA.

Nowe modele

W ofercie marki Bobcat są też ładowarki burtowe, w tym nowa ładowarka S66 serii R, którą będzie można zobaczyć na pokazie. Następna premiera to nowa kompaktowa ładowarka kołowa L85, jej produkcja rozpoczęła się na początku tego roku. Warto odwiedzić stoisko F214, gdzie firma Bobcat pokaże m.in. ładowarkę teleskopową TL30.60 oraz koparki E19 i E35z.

opr. jj

22. lipiec 2024 16:59