StoryEditorPokazy maszyn

Zobacz Żniwa i siew z top agrar i profi w Nagradowicach!

Już 4 lipca w podpoznańskich Nagradowicach odbędzie się druga edycja pokazu Żniwa i siew, które przygotowują dla Was redakcje profi i top agrar polska wspólnie z Poznańską Hodowlą Roślin. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć maszyny rolnicze pracujące w trudnych warunkach polowych, a także zasiąść za ich sterami i samodzielnie sprawdzić w akcji!
23.06.2023., 08:30h

Pokaz maszyn - Żniwa i siew z op agrar i profi

Szybki rozwój technologiczny, nieustanne zmiany legislacyjne, trudna sytuacja na rynku oraz wprowadzane w życie ekoschematy wymagają od rolników wdrażania nowoczesnych rozwiązań, co również wiąże się z przebudową i modernizacją parku maszynowego. W związku z tym warto być na bieżąco z dostępnymi rozwiązaniami technicznymi, aby jak najlepiej wyposażyć się w narzędzia potrzebne do skutecznego prowadzenia działalności rolniczej.

Kilkanacie maszyn pracujących na jednym polu!

Na pokazie Żniwa i siew z top agrar i profi zaprezentujemy szereg maszyn, które wpisują się w nowoczesne trendy. Podpowiemy, jak uzyskać wysoki plon, możliwie najmniejszym nakładem pracy i jaki zastosować do tego sprzęt. Będziecie mogli podziwiać agregaty ścierniskowe, siewniki, rozrzutniki obornika, prasy, ładowarki, opryskiwacze i kombajny wraz z współpracującymi z nimi ciągnikami.

Zapisz się na pokaz!

Pokaz Żniwa i siew to olbrzymi łyk praktycznej wiedzy o efektywnym prowadzeniu produkcji roślinnej, więc nie może Cię tam zabraknąć. Zapisz się już dziś wypełniając formularz dostępny w poniższym linku:

www.zniwa.profitechnika.pl

Zapraszamy 4 lipca do Nagradowic na pola Poznańskiej Hodowli Roślin!

22. lipiec 2024 16:20