StoryEditorPremiery maszyn i nowoczesne technologie

Największe Targi Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa w Polsce przed nami!

To już VI edycja Centralnych Targów Rolniczych. Kiedy odbędą się jedne z największych Targów Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa w Polsce? Sprawdź datę i koniecznie wpisze w kalendarz!
01.12.2022., 11:36h

W dniach od 02 do 04.12.2022 roku odbędzie się VI edycja Centralnych Targów Rolniczych – Największych Targów Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa w Polsce.

Premiery maszyn i nowoczesnych rozwiązań

W trakcie targów będziemy mieli możliwość zapoznania się z maszynami i urządzeniami stosowanymi w rolnictwie, sadownictwie oraz produkcji zwierzęcej.

image

Centralne Tragi Rolnicze

FOTO:

Obecni będą także usługodawcy, wspierający branżę produkcyjną, przetwórstwo, sprzedaż oraz dystrybucję towarów rolno-spożywczych. Ponadto zaprezentowana zostanie:

  • oferta nawozów,
  • środków ochrony roślin,
  • pasz,
  • materiałów siewnych oraz asortyment z zakresu hodowli zwierząt.

Podczas pierwszego dnia targów, zostanie poruszony temat – Jak zaspokoić potrzeby żywnościowe wobec wyzwań sytuacji światowej? Omówiony zostanie przez specjalne grono ekspertów. W dalszej części dnia będzie można posłuchać wystąpień gości z Nowej Zelandii, Francji, USA oraz Niemiec.

W sobotni dzień targów porozmawiamy o przyszłości poszczególnych branż działających w Polsce – Czy w obliczu zmian czeka nas rozwój, czy spadek produkcji?

Tegoroczna edycja imprezy to również niesamowite premiery maszyn, pokazy najnowszych rozwiązań technologicznych, a także prezentacje produktowe.

Gdzie się zarejestrować?

Zarejestrować można się pod tym linkiem: https://centralnetargirolnicze.com/ 

Pełen wykaz wystawców znajdziecie Państwo tutaj: 

https://centralnetargirolnicze.com/katalog-wystawcow/ 

Do zobaczenia już wkrótce! 

 

fot: Centralne Tragi Rolnicze Facebook

21. maj 2024 05:51