StoryEditor

Wiosenny ekoprzegląd kosiarek Kubota

Właśnie wystartowała specjalna oferta promocyjna na ekoprzegląd kosiarek marki Kubota. Ale uwaga – akcja trwa tylko końca lutego br.

02.02.2022., 00:00h

– Już wkrótce kosiarki rozpoczną pracę na pełnych obrotach. Sezon zbliża się wielkimi krokami, więc spora część użytkowników niebawem odpali swój sprzęt pierwszy raz po zimowej przerwie. To bardzo ważny moment, bo maszyna zarabia, kiedy jest użytkowana. W związku z tym należy odpowiednio przygotować ją do pracy – mówi Artur Krzemiński, Szef działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania marki Kubota.

Jak zapewnia firma, podstawą, bez której nie ma mowy o wysokiej wydajności kosiarki, jest przegląd techniczny, a w późniejszym etapie wymiana części i materiałów eksploatacyjnych. Bezpieczną i bezawaryjną pracę przez lata gwarantują oryginalne części Kubota, które mają zapewnione użytkownicy decydujący się na skorzystanie z usługi ekoprzeglądu.

Kompleksowy ekoprzegląd kosiarek

Promocyjna cena kompleksowego ekoprzeglądu zawiera nie tylko dokładne sprawdzenie wszystkich podzespołów i części maszyny, lecz także pełny serwis wraz z usługą wymiany zużytych elementów na oryginalne części. W ramach przedsezonowej kontroli maszyny serwisanci sprawdzają nawet 30 elementów kosiarki.

Więcej o akcji mówi dalej Artur Krzemiński: Przez cały luty użytkownicy kosiarek Kubota otrzymują możliwość zrealizowania kompleksowego przeglądu swojej maszyny wraz z wymianą oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Usługa obejmuje m.in. kontrolę elementów sterujących i silnika, sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, regulację kół i hamulców oraz ogólną kontrolę i regulację.

Ekoprzegląd dla bezpieczeństwa, portfela i środowiska

Z ekoprzeglądu mogą skorzystać właściciele kosiarek Kubota seria GR, model GR1600, GR2100 i GR2120 oraz Kubota seria G, model G23 i G26. W okazyjnej cenie 555 zł netto w przypadku modeli z serii GR oraz 888 zł netto dla właścicieli modeli z serii G. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 1 do 28 lutego 2022 r. Dotyczy maszyn wyłącznie po okresie gwarancji producenta, niezależnie od miejsca zakupu.

Kubota dla Ziemi i dla życia

Marka Kubota, w myśl swojej koncepcji zarządzania środowiskiem: “For Earth, for Life” – "Dla Ziemi, dla Życia", jako priorytet stawia przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. W związku z tym korporacja podejmuje wielokierunkowe działania wspierające ochronę środowiska. Jednym z elementów wpisujących się w ideę prośrodowiskową jest akcja „Wiosenny ekoprzegląd Kubota”. Materiał ilustracyjny: Kubota.

opr. jj

19. lipiec 2024 03:47