StoryEditor

Valtra serii N z Red Dot Design Award

Wspomniana nagroda przyznawana jest za wyróżniające się wzornictwo, estetyczną atrakcyjność, funkcjonalność i innowacyjność.

03.04.2022., 00:00h

Właśnie taki laur zdobyła piąta generacja ciągników serii N. Fiński producent nie ukrywa zadowolenia, ciesząc się że: "nagroda Red Dot Award zdobyta przez ciągnik Valtra serii N jest doskonałą demonstracją zasady ciągłego rozwoju, gdzie na już doskonałym produkcie wprowadzono zupełnie nowe funkcje, które zwiększają jego codzienną użytkowość". Warto wskazać m.in. na nowy, cyfrowy wyświetlacz na słupku A, który dopracowano tak, że zapewnia nowe wrażenia użytkownika w porównaniu z poprzednimi elementami sterującymi. Poza tym konfiguracja ciągnika jest teraz łatwiejsza i bardziej intuicyjna, nawet w modelu podstawowym. 

Piąta generacja

Nowe ciągniki serii N są również wyposażone w ulepszenia zwiększające bezpieczeństwo, takie jak nowe światła LED do jazdy dziennej, które między innymi pomagają zmniejszyć zużycie energii w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Seria N piątej generacji została zaprezentowana w 2021 roku na bazie nagradzanej czwartą generację, wraz z uwzględnieniem opinii klientów wskazujących oczekiwania co do dalszego ulepszania serii N.

Wygląd to nie wszystko

„Nasze ciągniki nowej generacji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić klientowi najlepsze możliwe wrażenia z jazdy. Ciągnik powinien nie tylko dobrze wyglądać, ale musi również służyć w wielu zastosowaniach. Otrzymaliśmy pozytywne opinie od naszych klientów, wielu z nich opisywało ciągnik jako bardzo wygodny i łatwy w użyciu, szczególnie pod względem inteligentnej technologii rolniczej"- mówi Kimmo Wihinen z firmy Valtra.

Chcesz zobaczyć ciągniki serii N w wirtualnym salonie wystawowym firmy Valtra? Kliknij w ten link.

opr. jj

22. lipiec 2024 14:28