r e k l a m a

Partner serwisu

Terminal Amazone wyróżniony za wzornictwo

Terminal Amazone wyróżniony za wzornictwo

AmaTron 4 firmy Amazone otrzymał prestiżową nagrodę iF Design Award 2019. To jedno z najbardziej uznanych, światowych wyróżnień za wzornictwo i znak doskonałości projektowej.

Cieszy nie tylko wygląd terminala, ale przede wszystkim jego funkcjonalność. W uzasadnieniu przyznania nagrody podkreślono intuicyjną obsługę i unikalną obudowę terminala o wyglądzie tabletu. Trzeba zaznaczyć, że zespół Amazone w całości odpowiada za wzornictwo, funkcjonalność sprzętu i interfejs użytkownika. Jury samodzielnie przetestowało nowy interfejs i załączyło uzyskane wrażenia do oceny strony ergonomicznej projektu.

r e k l a m a


Terminal AmaTron 4 ma ośmiocalowy ekran dotykowy z antyrefleksyjną powierzchni. Pozwala na prostą i szybką nawigację w stylu tabletu, co ułatwia pracę z rozbudowanymi maszynami i agregatami. Dzięki tzw. karuzeli aplikacji przełączanie między różnymi programami jest intuicyjne. Struktura menu jest przejrzysta i łatwa w obsłudze - wystarczy przesunąć palcem.


Nagroda iF Design Award jest przyznawana co roku ponadprzeciętnym, innowacyjnym, ergonomicznym i estetycznym produktom z ponad 20 dziedzin.


oprac. jj
fot. firmowe

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także