r e k l a m a

Partner serwisu

Targi Kielce szykują ofensywę

Targi Kielce szykują ofensywę

Dopisała frekwencja na tegorocznym Agrotechu. Jednak dr Andrzej Mochoń, prezes Targi Kielce zapowiada kolejne inwestycje, które powiększą bazę wystawienniczą.

Około 75 tys. zwiedzających tegoroczne rolnicze targi Agrotech w Kielcach oznacza, że pobity został kolejny rekord. Wygląda więc na to, że ta marcowa impreza rolnicza wrosła już na stałe w kalendarz wydarzeń agro w naszym kraju. Na powierzchni 66 tys. m2 wystawiało się 750 wystawców z 25 krajów. O najciekawszych wydarzeniach pisaliśmy i na naszej stronie, m.in. o zwalczaniu chwastów prądem a la CASE IH, nowej ładowarce teleskopowej KRAMER, czy polskim kombajnie CNH z Płocka.

r e k l a m a


Więcej miejsca dla wystawców


Dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce zapowiada jednak, że niedługo powierzchnia wystawiennicza w Kielcach jeszcze bardziej się powiększy. Jest już pozwolenie na budowę kolejnej hali. Niestety, nie będzie ona jeszcze ukończona na kolejnych Agrotech w 2020 r., który będzie mieć miejsce w dniach 13-15 marca, ale pozwoli obsłużyć ten typ wydarzenia jak i inne targowe eventy już pod koniec 2020 r. Ekskluzywny wywiad z dr Andrzejem Mochoniem dla Profi.

opr. pł  

fot. Józefowicz, Łuczak, Jakubek

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także