r e k l a m a

Partner serwisu

Targi Agritechnica - w tym roku nowe trofeum

Targi Agritechnica - w tym roku nowe trofeum

Dostawcy szeroko rozumianych części i systemów dla producentów maszyn rolniczych po raz pierwszy będą mogli walczyć o nagrodę przyznawaną przez specjalną komisję.


Trofeum nosi nazwę "Systems & Components Trophy" i jest wyrazem uznania dla innowacji opracowanych przez dostawców. Jury składające się z inżynierów ds. rozwoju maszyn rolniczych oceni wszystkie nadesłane zgłoszenia i sporządzi krótką listę najciekawszych rozwiązań. Wyniki zostaną ogłoszone podczas ceremonii wręczenia nagród 10 listopada na targach Agritechnica.

Kryteria

r e k l a m a

Zgłoszone rozwiązania oceniane będą wg następujących kryteriów:
  • praktyczne znaczenie,
  • korzyści wynikające z rentowności i zastosowanych procesów,
  • korzyści dla środowiska i zużycia energii,
  • korzyści związane z odciążenia pracą i bezpieczeństwo.

Dostawcy komponentów

Producenci oryginalnego sprzętu rolniczego (OEM) w coraz większym stopniu polegają na dostawcach komponentów i systemów przy projektowaniu nowych maszyn lub aktualizacji istniejących modeli. Elektronika, silniki, technika napędowa, kabiny i podnośniki mocy, systemy hydrauliczne, jak również części zużywalne wraz z częściami zamiennymi dostępnymi z półki lub w ramach dostaw just-in-time do zakładów montażowych OEM.

Lżejsza praca

Nagroda o pełnej nazwie "Systems & Components Trophy - Engineers' Choice" jest potwierdzeniem tego, że obecnie oferowane maszyny rolnicze, w tym ciągniki, kombajny oraz sprzęt do ochrony roślin i nawożenia, są wyposażone w zaawansowane systemy dostarczane przez firmy, których celem jest zwiększenie efektywności pracy maszyn i ułatwienie życia operatorów.
Producenci komponentów i systemów wystawiający się na targach w ramach branży Systemy i Komponenty mogą zgłaszać swoje innowacje do nagrody do dnia 1 lipca.

Listopad w Hanowerze

Targi Agritechnica w Hanowerze organizowane są przez DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze). W tym roku otwarte będą dla zwiedzających od 10 do 16 listopada. Dni ekskluzywne to 10 i 11 listopada.

opr. jj

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także