StoryEditor

Steyr świętuje 75 lat produkcji ciągników

Z tej okazji Steyr w ramach Dni Otwartych przygotował wiele atrakcji w fabryce w St. Valentin w kraju związkowym Dolna Austria. 

24.05.2022., 00:00h

Impreza pod hasłem "Steyr@Home 2022 - 75 lat ciągników Steyr" odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2022 roku w godzinach 9-18 w fabryce w St. Valentin, gdzie odwiedzający będą mogli poznać przeszłość, teraźniejszość i przyszłość marki. 
Choć dojazd na miejsce tej imprezy od granic Polski, to około 500 km, ale z redakcyjnego obowiązku podaję szczegóły spotkania, a nuż nasi Czytelnicy będą w tych okolicach, szkoda by było przegapić taką atrakcję! Jeśli nie będzie to możliwe – pokazujemy kilka zdjęć z tego zakładu. 

Od historii do teraźniejszości

Program będzie obejmował prezentację najnowszych ciągników Steyr i Hybrid Drivetrain Konzept, który stanowi rozwinięcie ciągnika Konzept. Planowana jest również duża ekspozycja zabytkowych ciągników Steyr, a ponad 50 historycznych eksponatów zostanie zaprezentowanych podczas zakrojonej na szeroką skalę wycieczki. Innymi atrakcjami będą pokazy ciągników na żywo oraz wycieczki po fabryce z przewodnikiem w małych pociągach, podczas których zwiedzający będą mogli zobaczyć, jak odbywa się produkcja ciągników Steyr St. Valentin. 

opr. i fot. jj

27. maj 2024 21:40