StoryEditor

Sprzęt do uprawy gleby

Na portalu ogloszenia.agro.pl zleźliśmy kilka ofert narzędzi przeznaczonych do uprawy roli. 

06.04.2022., 00:00h

Agregat uniwersalny

Firma Roly ma do sprzedaży nowy, wielozadaniowy, uniwersalny agregat Roly Multi Cropp Allrounder, który przeznaczony jest do:

  • uprawy przedsiewnej po orce - również dla roślin okopowych
  • spulchniania i napowietrza glebę na wiosnę,
  • miesza z glebą gnojowicę, pomiotu i obornik, 
  • uprawy pożniwna po zbiorze zbóż,
  • do mechanicznego zwalczania chwastów. 

Wg sprzedającego agregat multi Cropp idealnie przygotuje glebę pod zasiew zbóż, rzepaku, buraków cukrowych kukurydzy i ziemniaków. Agregat standardowo wyposażony jest w ząb sprężysty Herkules 70x12 - Bellota z redlicą prostą lub gęsiostopką 180 mm. Słupice rozmieszczone są czterech rzędach. 60-centymetrowy prześwit pod ramą zapewnia bezproblemową pracę na polu. W standardowym wyposażeniu agregat ma wał rurowy, redlice proste lub gęsiostopki.

Wyposażenie opcjonalne:

  • wał vring 500/600
  • wał ceownikowy 600
  • wał strunowy
  • oświetlenie drogowe. 

Podana cena 19 900 zł dotyczy wersji ze zdjęć: X300, oświetlenie, vring, rama czyszcząca. Zobacz szczegóły.


Agregat kultywator Kockerling Trio 300 DSTS

To sprzęt importowany, nowy i nieuszkodzony. Trio wyposażony jest w dłuta 80 mm, ma też  sprężynowe zabezpieczenie przeciwkamieniowe typu non-stop. Poza tym jest wał DSTS i - zgrzebło wyrównujące. Szerokość robocza i transportowa wynosi 300 cm, a głębokość pracy do 30 cm. Oferent wyjaśnia, że treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych.  Zobacz szczegóły: Cena 69 tys. zł.  


Agregat uprawowo-podorywkowy Kołek 1,80 m

Ofertę wystawiła firma Agro-Klon. Ofertą sprzedaży jest agregat przeznaczony do uprawy i podorywki (gruber). Sprzęt o szerokości roboczej 1,8 m ma zabezpieczenie kołkowe firmy Agro-Klon z czterema grządzielami. Poza tym jest też zabezpieczenie zrywalne i dwa rzędy zębów zagarniających 460 mm i wał rurowy o średnicy 500 mm. Niniejszy agregat wyceniono na 6699 zł (cena sugerowana). W kwestii wymiarów, cen i dostępności oferent prosi o kontakt telefoniczny. Gwarancja 12 miesięcy, a  transport na terenie całego kraju od 1500 zł.  Zobacz szczegóły. 


opr. jj

19. maj 2024 13:08