StoryEditor

Pokaz maszyn po byku – żniwa i siew z top agrar Polska i Profi!

Datę 12 lipca 2022 r. powinien zapamiętać każdy miłośnik techniki rolniczej. Tego dnia w Nagradowicach pod Poznaniem czołowi producenci w branży rolniczej zaprezentują swoje maszyny w pracy!

28.06.2022., 00:00h

To będzie niezapomniane wydarzenie, ponieważ w pokazie „Żniwa i siew z top agrar i profi” weźmie udział kilkadziesiąt maszyn różnego typu! Oferta sprzętu rolniczego rośnie tak szybko, że często trudno znaleźć model odpowiedni do potrzeb naszego gospodarstwa.

Robimy, co w naszej mocy, aby na bieżąco prezentować Wam możliwości, a także mocne i słabe strony najnowszego sprzętu, ale nic nie zastąpi pokazów i możliwości oceny efektów pracy na żywo. W wydarzeniu wezmą udział polscy i zagraniczni producenci, którzy zaprezentują: kombajny konwencjonalne i rotorowe, prasy zwijające i kostkujące, ładowarki, przyczepy, kultywatory, brony talerzowe i mulczowe, opryskiwacze, pługi i agregaty uprawowo-siewne, siewniki do technologii bezorkowej. 

Oprócz pokazów przygotowaliśmy również wystawę, gdzie będziecie mogli z bliska przyjrzeć się nowoczesnym maszynom, a także porozmawiać z przedstawicielami producentów. Dodatkowo swoją ofertę zaprezentują firmy nasienne i chemiczne.

Spotykamy się w Nagradowicach na polu Poznańskiej Hodowli Roślin, tuż przy zjeździe z autostrady A2 na drogę ekspresową S5. Na węźle Poznań Wschód należy skręcić w drogę wojewódzką 434 w kierunku Kleszczewa. Na miejscu będzie duży parking, a po części pokazowej zapraszamy na kawę i poczęstunek. Uwaga – wstęp tylko dla zarejestrowanych! Nie czekaj, zgłoś się już dziś na www.zniwa.profitechnika.pl! Do zobaczenia!

Zapisy na zniwa.profitechnika.pl

 

21. maj 2024 05:46