StoryEditor

Pierwszy, w pełni elektryczny Jeep...

...na razie tylko na zdjęciach. Firma Stellantis ujawnia, że na rynku ma się pojawić na początku przyszłego roku. Trzymamy za słowo!

03.03.2022., 00:00h

Wczoraj (3 marca br.), podczas prezentacji planu strategicznego Dare Forward 2030 firmy Stellantis, Carlos Tavares, dyrektor generalny Stellantis, ujawnił zdjęcia pierwszego w historii, w 100% elektrycznego SUV-a Jeepa. Opracowano go w ramach globalnych działań marki zmierzających do pełnej elektryfikacji swojej gamy SUV-ów.

Bezemisyjna wolność 

Ten nowy, w pełni elektryczny model Jeepa pojawi się na rynku na początku przyszłego roku, poszerzając zasięg marki i czyniąc kolejny krok w kierunku realizacji wizji marki Jeep pod hasłem „Bezemisyjnej wolności”.

Pęd ku elektryczności 

Gama Jeep składa się z modeli Cherokee, Compass, Gladiator, Grand Cherokee, Grand Cherokee 4xe, Renegade oraz Wrangler i Wrangler 4xe. Producent zachwala swój program lojalnościowy i obsługi klienta klasy premium Jeep Wave, dostępny dla całej gamy Jeepa 4x4. Mówi się o ekskluzywnych udogodnieniach, aby zapewnić właścicielom marki Jeep najwyższą opiekę i dedykowane wsparcie 24/7.  Możliwości terenowe marki Jeep zostały wzmocnione dzięki globalnej inicjatywie elektryfikacji, która przekształca 4xe w nowe 4x4, realizując wizję marki polegającą na osiągnięciu Wolności Bez Emisji. Do 2025 roku wszystkie SUV-y marki Jeep będą oferować wariant zelektryfikowany.

opr. jj

19. maj 2024 12:40