StoryEditor

Nowa miniładowarka Bobcat MT100

Ta znana marka zaprezentuje szereg nowych produktów dla branż kształtowania krajobrazu, ogrodnictwa, budownictwa, wynajmu maszyn i innych na targach Galbau w Norymberdze.

26.08.2022., 00:00h

Właśnie na tej wystawie swoją premierę będzie miała nowa miniładowarka gąsienicowa MT100, a także prezentacja kosiarek firmy Bobcat. Te ostatnie będą częścią nowej oferty sprzętu zagospodarowania terenu Bobcat, która zostanie wprowadzona w 2023 r. 

Łopata nie będzie już potrzebna!

Nowa miniładowarka gąsienicowa MT100 eliminuje potrzebę prac ręcznych, zastępując taczki, szpadle i inne narzędzia ręczne w wielu rodzajach prac. Gąsienice MT100 umożliwiają poruszanie się po zagospodarowanym podłożu bez obaw o koszty związane z renowacją powierzchni. Kompaktowe rozmiary ładowarki MT100 pozwalają na łatwe przejeżdżanie przez wąskie bramy i przejścia oraz ułatwiają prace na ograniczonej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu systemu Bob-Tach, model MT100 jest kompatybilny z szeroką gamą przystawek do małych ładowarek Bobcat, takich jak łyżki, łyżki do kopania rowów, młoty czy zamiatarki. 

Bobcat wchodzi na nowy rynek

Firma stale wprowadza nowe kategorie produktów, aby wzmocnić swoją pozycję w branży sprzętu kompaktowego; przykładem może być wejście firmy na rynek sprzętu do zagospodarowania terenu, uzupełniającego aktualną ofertę. Na targach Galabau Bobcat pokaże nowe kosiarki. Poza tym będą również nowe ciągniki kompaktowe i sprzęt do utrzymania trawników oraz miniładowarki gąsienicowe, małe ładowarki przegubowe i inny osprzęt. 

Goście targowi będą mogli zobaczyć również pozostałe produkty z linii Bobcat, które obejmują ładowarki o sterowaniu burtowym oraz kompaktowe ładowarki gąsienicowe, minikoparki, podnośniki teleskopowe, kompaktowe ładowarki gąsienicowe oraz lekkie zagęszczarki. Galabau to czołowe europejskie targi sprzętu dla ogrodnictwa, kształtowania krajobrazu i utrzymania terenów zielonych, odbywające się od 1974 r. W 2022 r. Ta duża, międzynarodowa impreza w Galbau (14-17 września br.) odbędzie się w 14 halach i na zewnętrznych terenach wystawowych. Bierze w nich udział 1200 wystawców z 37 krajów. 

opr. jj, fot. Bobcat

19. maj 2024 12:34