StoryEditor

Lemken od 25 lat w Polsce!

Od 25 lat firma LEMKEN jest reprezentowana na polskim rynku przez filię LEMKEN Polska. Polski oddział powstał w 1997 roku w ramach rozwoju krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

14.07.2022., 00:00h

Polski oddział wśród najlepszych

Z okazji jubileuszu właścicielka firmy Lemken Pani Nicola Lemken oraz Dyrektor Zarządzający Anthony van der Ley pogratulowali osiągnięć polskiego zespołu. Ich zdaniem, polski rynek jest jednym z dziesięciu najważniejszych rynków zagranicznych w firmie.

W całym kraju

Centrala polskiego oddziału znajduje się w Żalecinie, skąd czterech regionalnych kierowników sprzedaży ściśle współpracuje z siecią obecnie 20 dealerów na terenie całego kraju. W obszarze posprzedażowym dealerzy oraz klienci aktywnie wspierani są przez trzech pracowników serwisu oraz przedstawiciela obsługi klienta w obszarze części zamiennych.

Szeroka oferta produktów

Ze względu na bardzo różne struktury gospodarstw w poszczególnych regionach, od mniejszych gospodarstw po duże przedsiębiorstwa rolne, firma Lemken od samego początku mogła sprzedawać w Polsce całe portfolio produktów w zakresie uprawy, siewu jak również produkty z działu CropCare w tym maszyny do pielenia Steketee. Zdaniem producenta nie tylko oferują konwencjonalnym gospodarstwom przyjazną dla środowiska alternatywę w walce z chwastami, ale są również często stosowane w uprawie warzyw.

Nowości w drodze

Wkrótce na polski rynek trafią liczne nowe produkty m. in. nowa kombinacja uprawowo-siewna Solitair DT, nowy intensywny kultywator Karat 10 zdobywa a także nowe, lekkie zawieszane pługi obracalne z serii Juwel. W najbliższych dniach zdradzimy więcej na ich temat.

opr. ap

fot. firmowe

18. maj 2024 15:15