StoryEditor

Duże kontrakty Grupy APH

Grupa zawarła wielomilionowe kontrakty w Chinach, Rumunii i Arabii Saudyjskiej. Trzeba dodać, że Grupa APH działa też na rynku polskim.

18.01.2022., 00:00h

Firma dostarczy instalacje do przechowywania, sortowania i mycia dla trzech nowych fabryk frytek. Projekty te będą instalowane i uruchamiane w różnych fazach w nadchodzących miesiącach przez lokalne filie Grupy APH. Co istotne, w orbicie zainteresowań producenta są również instalacje i urządzenia dla małych producentów.

Ekspansja w Chinach

W ramach projektu w Chinach, Grupa APH zainstaluje sortownię bunkrową oraz magazyn ziemniaków u dużego chińskiego producenta i przetwórcy ziemniaków. „Ponieważ konsumpcja frytek w Chinach znacząco rośnie, nasz klient zdecydował się zainwestować w ten segment rynku przez zwiększenie produkcji frytek”, mówi Steven Koop, kierownik sprzedaży ds. rozwiązań inżynieryjnych w Grupie APH. „Dostarczymy instalacje myjące Wevano i Tummers do sortowania, a także zainstalujemy urządzenia Omnivent i znaczną liczbę maszyn Miedema”, mówi Koop.

Pierwsze fabryki frytek

„Nasi klienci w Rumunii i Arabii Saudyjskiej zamierzają zbudować nowe fabryki frytek, aby zaspokoić lokalne zapotrzebowanie”, kontynuuje Koop. W obu krajach będą to pierwsze w kraju fabryki frytek. Wszystkie urządzenia i instalacje, które dostarczy Grupa APH będą wykonane w Holandii: „Również w przypadku tych projektów nasi klienci wybierają wysoką jakość decydując się na sprzęt m.in. firm Wevano, Tummers, Miedema i Omnivent – wyjaśnia Koop.

Więcej zamówień

„W ciągu ostatnich miesięcy nasz zespół był bardzo zajęty przygotowaniem i szczegółowym opracowaniem tych trzech dużych projektów” – mówi Wytse Oosterbaan, CEO Grupy APH. „Z biznesowego punktu widzenia to miłe zakończenie wspaniałego roku, ponieważ po raz kolejny zawarliśmy wiele transakcji i zrealizowaliśmy wiele projektów na całym świecie. W rezultacie nasze obroty wzrosły i osiągnęliśmy znakomity wynik finansowy”, stwierdza Oosterbaan.

 „Kupiliśmy jeszcze więcej maszyn na stok na rok 2022, dzięki czemu zabezpieczyliśmy maszyny na nasze najważniejsze rynki eksportowe. Jesteśmy ambitni i chcemy dalej się rozwijać, dlatego włożymy wiele wysiłku, aby ponownie był to udany rok”, podsumowuje Oosterbaan.

APH Group w Polsce

Działająca również na rynku polskim Grupa APH działa od 2007 roku przez własne przedstawicielstwo świadczące usługi dla klientów w zakresie dostawy maszyn i urządzeń do produkcji rolnej jak również posprzedażny serwis i dostawę części eksploatacyjnych i zamiennych.

opr. jj

13. lipiec 2024 08:24