StoryEditor

APH Group Polska dealerem Kuboty

Spółka APH Group Polska została oficjalnym dealerem marki Kubota w województwie kujawsko-pomorskim. Będzie oferowała maszyny rolnicze i komunalne tej marki.
15.07.2023., 14:00h

Firma APH Group, założona w 1997 roku i działająca w Polsce od 2007 roku ma bogate doświadczenie w dostarczaniu i serwisowaniu szerokiej gamy sprzętu do uprawy zbóż, ziemniaków i warzyw, a także nawadniania.

Nowe rynki

Przemysław Romanowski, Dyrektor Zarządzający APH Group Polska, wyjaśnia: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż zostaliśmy wybrani na nowego oficjalnego dealera Kubota w województwie kujawsko-pomorskim. Kubota to renomowana marka w Polsce, która posiada silną pozycję i udziały na rynku. Dzięki dodaniu ciągników i maszyn Kubota do naszej oferty, mamy możliwość dalszej obsługi obecnych klientów, a także wejścia na nowe rynki i poznania potencjalnych nowych klientów. Nie możemy się doczekać owoców współpracy z Kubotą i nowych możliwości, które wynikną z naszego partnerstwa. Dlatego jesteśmy zdeterminowani, aby skonsolidować i zwiększyć udział marki Kubota na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednocześnie przyczyniając się do silnej pozycji rynkowej Kubota w Polsce."

image

Spółka APH Group Polska została oficjalnym dealerem marki Kubota w województwie kujawsko-pomorskim. Będzie oferowała maszyny rolnicze i komunalne tej marki.

FOTO: APH Group Polska

Nowa siedziba APH Group Polska

Nominacja APH Group Polska na dealera Kubota zaowocowała decyzją spółki o zmianie lokalizacji i przeniesieniu się do większej siedziby, otwierając tym samym wachlarz możliwości na jej przyszły rozwój. Ta nowa, widoczna lokalizacja znajduje się na północ od Torunia, przy drodze krajowej nr 91 z Torunia do Gdańska.

Oprócz nowej głównej siedziby, spółka APH Group Polska otworzyła również oddział w województwie dolnośląskim, który znajduje się w Sadkowie pod Wrocławiem. Bartłomiej Ciupik został mianowany regionalnym dyrektorem sprzedaży, serwisu i wsparcia dla klientów w południowej Polsce z innym niż Kubota sprzętem APH Group.

opr. Jan Józefowicz, źródło: APH Group Polska

13. czerwiec 2024 23:20