StoryEditor

Docieracze profi na Opolagrze 2022!

Z dalekiego Roztocza Docieracze dotarli tym razem do Kamienia Śląskiego. W sobotę i niedzielę 11. i 12. czerwca na targach Opolagra na stoisku Polskiego Wydawnictwa Rolniczego zdradzili kilka szczegółów z planu zdjęciowego najnowszego odcinka, w którym testowali dwa mechaniczne konie pociągowe ze stajni McCormick.

14.06.2022., 00:00h

Jeden z nich towarzyszył im nawet na stoisku – model X7.624, którzy przyciągał nie tylko charakterystyczną kolorystyką i wyglądem rodem z filmowej serii Transformers, ale również swoimi gabarytami. Chętnych, żeby zasiąść za sterami ciągnika nie brakowało! A trzeba dodać, że był to mniejszy z dwóch modeli występujących w 6. Odcinku Docieraczy!

Gry i zabawy dla zwiedzających

Podczas spotkania Docieracze zapewnili publiczności również trochę rozrywki! Można było sprawdzić się w rzucaniu obręczą do celu z niewielkiej odległości. Pozornie łatwe zadanie dla wielu okazało się nie lada wyzwaniem. Na szczęście wśród widowni znalazły się osoby o bystrym oku i zręcznym nadgarstku, którym udało się wygrać kubek, koszulkę lub czapeczkę profi.

Dziękujemy za wspólną zabawę podczas wystawy Opolagra 2022!

13. czerwiec 2024 23:31