StoryEditor

Claas na targach Agritechnica

Claas już teraz, czyli pięć miesięcy przed targami Agritechnika (27.02–5.03.2022 r.) zaprasza do pawilonów Expo na wystawę organizowaną przez DLG w Hanowerze.

17.10.2021., 00:00h

Szczegóły nie są jeszcze znane, ale Claas już sygnalizuje, że za sprawą zupełnie nowej koncepcji targów stoisko zostanie przeniesione z hali 13 do pawilonów Expo.  „Agritechnica to dla nas niezwykle ważny punkt komunikacji z klientami i dealerami” – podsumowuje Jan-Hendrik Mohr z zarządu Claas. „Nie ma wątpliwości, że obecna sytuacja polityczna wymaga inwestowania w nowe technologie i podejmowania rozważnych decyzji biznesowych w wielu dziedzinach”. 

Również w rolnictwie, które w dużej mierze kształtowane jest przez przedsiębiorstwa rodzinne, liczy się człowiek. Mohr jest o tym przekonany: „Pandemia jest z nami już od ponad półtora roku i wiele osób chętnie spotka się ponownie osobiście, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoki wskaźnik szczepień w grupach wiekowych, które z reguły uczestniczą w targach”. Według organizatora, czyli Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego (DLG), kompleksowa koncepcja higieny oraz spersonalizowane bilety wstępu umożliwią przeprowadzenie bezpiecznych targów. Zgodnie z najnowszą sondą DLG gotowość do odwiedzenia targów Agritechnica przez rolników i przedsiębiorstwa usług rolniczych jest bardzo wysoka.


Z hali 13 do pawilonów Expo

Firma Claas otwiera nowe możliwości przez umieszczenie swojego stoiska w pawilonach P32–P35 w centrum terenów targowych Expo. „Położenie stoiska w hali 13, bezpośrednio przy wejściu West 1, już na poprzednich targach było niezwykle korzystne” – wyjaśnia David Schiefer, odpowiedzialny za targi Agritechnica w dziale Corporate Marketing firmy Claas. „Jednak dzięki nowemu usytuowaniu w pawilonach Expo i na otaczającej je otwartej przestrzeni mamy możliwość przeprojektowania koncepcji stoiska i zaprezentowania marki Claas oraz naszych maszyn i cyfrowych produktów w nowej formie. Bardziej przestronna, umiejętnie podzielona i większa powierzchnia stoiska pozwala nam lepiej dopasować się do wymagań koncepcji higieny związanej z pandemią koronawirusa oraz wdrożyć nowe pomysły i strategie prezentacji produktów i tematów. W ten sposób umożliwimy odwiedzającym nasze stoisko zdobycie zupełnie nowych doświadczeń podczas wizyty na targach”.

Więcej szczegółów...

W czterech pawilonach i na graniczących z nimi terenach zewnętrznych firma Claas skoncentruje się na różnych istotnych obszarach tematycznych – m.in. na zaprezentowanej w sierpniu serii kombajnów Trion oraz nowych inteligentnych rozwiązaniach systemowych i cyfrowych. Więcej szczegółowych informacji dotyczących nowego stoiska Claas na targach Agritechnica zostanie ogłoszonych na kilka tygodni przed rozpoczęciem wydarzenia.

opr. jj

13. lipiec 2024 09:00