StoryEditor

Case IH: pokazy w firmie Kisiel

Marka Case IH jest znana z terenowych spotkań z klientami w różnych regionach Polski. Najciekawsze są takie, gdzie można zobaczyć sprzęt podczas pracy. 

15.11.2021., 00:00h

Listopad to dobry czas na zbiór kukurydzy na ziarno, więc będzie można przyjrzeć się, jak sobie radzi potężny kombajn Axial-Flow 8250 wyposażonego w 12 rzędowy heder. Niniejszy pokaz organizuje autoryzowany dealer marki Case IH – firma Kisiel w województwie lubelskim. W sumie ma być 6 spotkań, których terminy i miejsca pokazów można śledzić na oficjalnym fanpage’u marki Case IH. 

Spotkanie z ekspertami

Celem jest prezentacja możliwości najnowszych maszyn w warunkach polowych. To również okazja do weryfikacji „na żywo” zastosowanych technologii, a także możliwość do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń. Będzie czas na rozmowę z ekspertami firmy i zobaczyć jaką wydajność mają nie tylko kombajny, ale też inny sprzęt.

Kombajn i ciągniki

Wspomniany Axial-Flow 8250 dzięki nowej konfiguracji cepów zwiększającej przepustowość systemu omłotu i separacji, redukuje straty i zmniejsza wrażliwości układu omłotowego na zmieniające się warunki pracy. Poza tym prace na polu wykonywane będą przez całą flotę marki Case IH. Jak wynika z zapowiedzi, nie zabraknie także pokazów specjalnych i prezentacji nowego ciągnika z serii Optum AFS Connect, nowej Pumy 240, a także Maxxuma 125. To interesujące wydarzenie między innymi dla nabywców nowego sprzętu, co ma ułatwić podjęcie decyzji o zakupie, a także rzeszy fanów marki Case IH. 

Wydajność zbioru

Doświadczanie marki Case IH i ogromne zaangażowanie w prace badawczo-rozwojowe sprawiły, a także współpraca z klientami sprawiły, że mogły powstać rozwiązania gwarantujące dużą wydajność zbioru przy ograniczonych stratach. Warto przyjechać na prezentację sprzętu i zobaczyć jak spisuje się potężny rotor podczas zbioru kukurydzy na ziarno. 

opr. jj

13. lipiec 2024 07:50