StoryEditor

Case IH na europejskich targach

Od września 2021 r. Case IH rusza z prezentacją sprzętu na najważniejszych targach rolniczych w Europie.

06.09.2021., 00:00h

Case IH zaprezentuje szereg nowych, ciekawych produktów i odbędą się pierwsze publiczne prezentacje ciągników Quadtrac oraz Optum w wersji AFS Connect, najnowszych wersji popularnych modeli Puma 150-175 i 185-240 oraz kombajnu Axial-Flow 9250 AFS Harvest Command i prasy LB436 HD. Zostanie również zaprezentowana gama technologii rolnictwa precyzyjnego Agxtend. Oto kilka z nich.

Innov-Agri

Program wystawienniczy, który może ulec zmianie w zależności od obowiązujących przepisów związanych z pandemią COVID-19, rozpocznie się od targów Innov-Agri we Francji w dniach od 7 do 9 września 2021 r. Case IH zaprezentuje najnowszą wersję modelu Optum CVXDrive. Część pokazów polowych w ramach Innov-Agri, które obejmą łącznie obszar 160 ha, odbędzie się w Outarville, na południowy zachód od Paryża.

FIMA i Agritechnica

Przyszły rok rozpocznie się od targów FIMA 2022 – w dniach od 8 do 12 lutego. 42. Międzynarodowe Targi Maszyn Rolniczych, będące ważną wizytówką sektora rolniczego w Europie Południowej, odbędą się w Saragossie, w Hiszpanii. Zespół Case IH uda się następnie do Hanoweru w Niemczech, gdzie w dniach od 27 lutego do 5 marca odbędą się wiodące na świecie targi maszyn rolniczych, Agritechnica.

SIMA i EIMA

W dalszej części roku Case IH będzie prezentować swoje produkty na imprezie SIMA 2022. Z okazji 100-lecia targów SIMA wydarzenie to odbędzie się w Parc des Expositions de Paris-Nord Villepinte w Paryżu, w dniach od 6 do 10 listopada. W listopadzie marka weźmie również udział w EIMA International 2022, 45. Międzynarodowej Wystawie Maszyn Rolniczych, która odbędzie się w Bolonii we Włoszech. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Komentując powrót marki do wydarzeń rolniczych na żywo, Ville Mansikkamäki, Vice President, Case IH Europe, oznajmił: „Cieszę się, że Case IH po raz kolejny będzie prezentować swoją ofertę na targach rolniczych w całej Europie, jednocześnie kładąc nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom i klientom.

opr. jj

19. lipiec 2024 04:55