StoryEditor

Bergmann: wirtualny salon maszyn

Zobacz bez wychodzenia z domu, co firma Bergmann ma do pokazania swoim klientom i fanom techniki. 

14.03.2022., 00:00h

W jednej z notatek informowaliśmy, że firma Bergmann w minionym roku obchodziła jubileusz 125-lecia. W ramach tej gali uruchomiono platformę wirtualną o sprzęcie tego producenta. Najpierw w trakcie transmisji na żywo pracownicy działu sprzedaży firmy Bergmann byli dostępni online dla odwiedzających. 

Bergmann w świecie wirtualnym… 

Wydarzenie to odbywało się w dużej, wirtualnej sali przypominającej halę produkcyjną, gdzie prezentowano osiem produktów w wersji 3D i rozwiązania cyfrowe. Ponadto zorganizowano audytorium, w którym podczas transmisji na żywo w pięciu językach były prezentowane najważniejsze informacje o różnych pojazdach.

... kolejne 11 produktów 

Firma Bergmann szybko zareagowała na odwołanie targów Agritechnica 2022 i znacznie rozbudowała platformę cyfrową, aby móc udostępnić informacje o kolejnych 11 produktach. W ten sposób dodano liczne modele ze wszystkich grup produktowych, które będą prezentowane w kolejnych strefach wystawowych. Targi cyfrowe są dostępne w kilku językach: polskim, niemieckim, angielskim i francuskim. Kliknij na ten link, a znajdziesz się w świecie Bergmanna (proszę wybrać język PL). 

opr. jj

24. maj 2024 05:31