StoryEditor

Agrotechnika - nowy dealer Deutz-Fahr

Z początkiem lipca Deutz-Fahr włączył do sieci dealerskiej nowego, autoryzowanego przedstawiciela – jest nim firma Agrotechnika.

15.07.2022., 00:00h

Nowy dealer specjalizuje się w dystrybucji maszyn rolniczych, maszyn do pielęgnacji terenów zielonych, części zamiennych i płynów eksploatacyjnych. Oferta firmy Agrotechnika skierowana jest do gospodarstw rolnych i specjalistycznych przedsiębiorstw o profilu leśnym i komunalnym, a także tych zajmujących się pielęgnacją terenów zieleni. Firma zapewnia kompleksowe wyposażenie gospodarstw we wszystkie maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności.

Agrotechnika - trzy lokalizacje

Ciągniki rolnicze i kombajny zbożowe marki Deutz-Fahr uzupełnią ofertę firmy i pozwolą zaoferować klientom kompleksową paletę maszyn. Siedziba główna mieści się w Ciciborze Dużym. Jest także oddział w Łukowie, a wkrótce oddany zostanie nowy punkt w Siemiatyczach. – Korzystając z doświadczeń płynących z wieloletniej działalności, staramy się dostarczać naszym klientom odpowiednie produkty w odpowiednim momencie - wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Ponieważ wiemy, że właśnie to się liczy. Przyszłość działalności zależy od wydajności, sprawności, wygody i satysfakcji z użytkowania naszych maszyn – mówi Krzysztof Laszuk, właściciel firmy Agrotechnika.

Sieć dealerska Deutz-Fahr

– Stabilna pozycja marki Deutz-Fahr w kraju oraz zaufanie klientów zbudowane na bazie sprawdzonych, solidnych produktów oraz profesjonalnej kadry doradców handlowych i serwisowych, potwierdzają potrzebę rozwoju autoryzowanej sieci dealerskiej - mówi Stanisław Gozdek, Dyrektor Handlowy SDF Polska. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów zwiększając dostępność maszyn poprzez uruchomienie nowego autoryzowanego przedstawiciela. Nowy dealer będzie operował na styku województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Sieć dealerska marki Deutz-Fahr w Polsce to 22 firmy. Razem z oddziałami łącznie jest 49 punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

opr. jj

19. maj 2024 13:33