StoryEditor

Tomasz Szczęsny nowym Business Managerem Fendt Polska

Mamy przyjemność ogłosić, iż od 2 stycznia 2023 roku Tomasz Szczęsny objął stanowisko Business Manager Fendt Polska.
27.01.2023., 10:00h
image

W ostatnich 4 latach marka Fendt zbudowała solidny fundament do dalszego rozwoju sprzedaży, serwisu, obsługi posprzedażnej na rynku polskim.

FOTO:
W nowej roli Tomasz Szczęsny będzie odpowiedzialny za zapewnienie sukcesu oferty Fendt na polskim rynku oraz wsparcie Autoryzowanych Partnerów Handlowych marki.

Tomasz jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem, uczestniczył w budowaniu i zarządzaniu sieciami sprzedaży zdobytym w międzynarodowych firmach sektora rolniczego. Posiada doświadczenie w budowaniu marki, określaniu strategii

Pełna gama sprzętu

"W ostatnich 4 latach marka Fendt zbudowała solidny fundament do dalszego rozwoju sprzedaży, serwisu, obsługi posprzedażnej na rynku polskim. Nasza organizacja, a przede wszystkim silna sieć dealerska pokazują jak ważny dla marki Fendt jest rynek polski, gdzie firma się ulokowała, rozwija sieć dealerską, cały czas doskonali w kierunku jak najwyższych standardów obsługi, aby być jak najbliżej naszych klientów. Wystarczy wspomnieć, że od samego początku obecności marki Fendt - w naszej ofercie mamy pełną gamę maszyn: ciągniki, kombajny, sieczkarnie, prasy, maszyny zielonkowe, opryskiwacze, przyczepy, ładowarki teleskopowe czyli pełne portfolio aby odpowiadać na potrzeby klientów." – mówi Tomasz Szczęsny

{embed_photo}168447{/embed_photo}

Rozwój kompetencji

Tomasz dołącza do AGCO z firmy Agrimasz, gdzie pracował jako Dyrektor Zarządzający. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży rolniczej, pracując w John Deere Polska jako Territory Manager, Dealer Development Manager i Sales Manager, zarządzając działem sprzedaży i współpracując z siecią dealerską marki w Polsce.

"Sukcesywny rozwój sieci dealerskiej FENDT sprawia, że jesteśmy optymistycznie nastawieni na przyszłość jest to fundament do zwiększenie naszego udziału w rynku i dalszy stały rozwój kompetencji naszej kadry oraz kadry dealerów."- zapewnia Tomasz Szczęsny.

opr. Jan Józefowicz, fot. jj, Fendt

21. maj 2024 05:44