StoryEditor

Targi Agro-Park czekają...

... już teraz warto zaplanować wyjazd do Lublina na piętnastą edycję targów w weekend 4-5 marca 2023 roku. Jest też cenny konkurs!
23.02.2023., 07:00h

Agro-Park to wydarzenie skierowane do całej branży rolniczej, w tym oczywiście dla rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw rolnych, a także producentów maszyn rolniczych. Aż 150 wystawców rozlokuje się na powierzchni 15 tys. m2.

Tysiące zwiedzających

Targi Agro-Park w Lublinie to przede wszystkim długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami - podkreśla Dyrektor Projektu Maciej Wituch. Przez ostatnie lata staraliśmy się sprostać rosnącym wymaganiom branży rolniczej, dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że po raz kolejny uda nam się zorganizować targi na bardzo wysokim poziomie. Ostatnia edycja wydarzenia, mimo, że organizowana w dość nietypowym dla nas terminie przyciągnęła blisko 22 tysiące zwiedzających. Jak tam dojechać? Nic prostszego, wystarczy w Google Maps wpisać adres: ul. Dworcowa 11, Lublin.

image

Jak tam dojechać? Nic prostszego, wystarczy w Google Maps wpisać adres: ul. Dworcowa 11, Lublin.

FOTO:

Konkurs dla zwiedzających z pulą 80 tys. zł

Organizator zapewnia, że będzie to imponująca ekspozycja, szeroka oferta na sezon 2023 i pełno nowości to typowy obraz każdej edycji Targów Rolniczych w Lublinie. Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu mogą liczyć na obecność branżowych liderów, innowacyjne rozwiązania oraz specjalistyczną wiedzę.

– Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do rozwoju swoich gospodarstw. Targi to przede wszystkim biznesowe spotkanie, ale też dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom. W tym roku nowością będzie konkurs dla zwiedzających z pulą nagród ponad 80 000 złotych. Więcej o zasadach konkursu już niebawem na stronie: www.agropark.pl

Targi Agro-Park to wspólna inicjatywa Targów Lublin S.A. oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, wydarzenie odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

opr. Jan Józefowicz, źródło: Targi Rolnicze Agro-Park

24. maj 2024 06:04