StoryEditor

Steyr liderem sprzedaży ciągników w Austrii

Steyr ma powody do satysfakcji dzięki istotnemu wzrostowi liczby rejestracji ciągników.
28.01.2024., 11:00h

Najlepiej sprzedającym się modelem był Steyr 6150 Profi CVT, sześciocylindrowy ciągnik o mocy 150 KM wyposażony w bezstopniową przekładnię Steyr S-Control CVT, zaprojektowaną z myślą o zapewnieniu maksymalnej oszczędności paliwa i łatwości obsługi we wszystkich zastosowaniach.

Steyr w ocenie dyrektora Gunnara Hausera

– W trudnych ekonomicznie czasach ludzie polegają na takich czynnikach, jak jakość produktu, wartość rezydualna, efektywność ekonomiczna, innowacje inżynieryjne i niezawodni partnerzy handlowi – mówi Gunnar Hauser, dyrektor handlowy Steyr w Austrii. Wpływy te wyraźnie wpłynęły na decyzje austriackich nabywców ciągników w 2023 roku.

image

Marka Steyr ma długą, bogatą, bo ponad 75-letnią historię.

FOTO: Jan Józefowicz

– Najwyższy poziom usług, nowoczesna i wydajna technologia są gwarantowane przez doświadczenie naszej wiodącej globalnej grupy, wysokiej klasy produkcję i oddanych lokalnych partnerów dealerskich. Jednak decydując się na zakup ciągnika Steyr, nie ograniczamy się tylko do zakupu funkcjonalnego narzędzia. Wiąże się to również z emocjonalnym zaangażowaniem, ponieważ marka ma długą, bogatą, ponad 75-letnią historię – dodaje Gunnar Hauser.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: Steyr

24. maj 2024 03:51