StoryEditor

Nowa myjka akumulatorowa Al-Ko

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Al-Ko to sprzęt o niewielkich wymiarach i poręcznej konstrukcji. Co ważne, nie potrzebuje przyłącza wody
30.06.2023., 09:00h

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Al-Ko do ogrodu jest wszechstronnym narzędziem, które sprawdzi się podczas mycia roweru, samochodu, mebli ogrodowych itp. Do jej zasilenia nie jest wymagane przyłącze wody – wystarczy zbiornik na deszczówkę lub plastikowa butelka z wodą i już można pracować, nawet tam, gdzie dostęp do wody jest ograniczony.

image

Akumulatory z serii Al-Ko 18 V Bosch Home and Garden Compatible zapewniają kompatybilność z urządzeniami różnych producentów, które współpracują z systemem.

FOTO: Al-Ko

Wygodna i przenośna

Podstawową zaletą akumulatorowej myjki ciśnieniowej Al-Ko jest jej mobilność. Wodoodporność i ergonomiczny design i wydajność akumulatora zapewniają komfort pracy przez dłuższy czas. Dzięki dyszom wodnym 5 w 1 zyskujemy dostęp do 5 trybów podlewania, w tym podlewania roślin. W zestawie jest dodatkowo montowany pojemnik na mydło. Kompaktowa forma tej myjki sprawia, że można ją łatwo zabrać na różnego rodzaju wyjazdy. Bez problemu pomieści się w bagażniku samochodu.

image

Dzięki dyszom wodnym 5 w 1 zyskujemy dostęp do 5 trybów podlewania, w tym podlewania roślin. W zestawie jest dodatkowo montowany pojemnik na mydło.

FOTO: Al-Ko

Jeden akumulator – wiele zastosowań

Dzięki zastosowaniu akumulatora litowo-jonowego 18V zapewnia maksymalne ciśnienie 22 barów. Akumulatory z serii 18V są w pełni kompatybilne z całą nową gamą maszyn do pielęgnacji ogrodu marki Al-Ko. Wśród nich są kosiarki, piły, dmuchawy, nożyce do żywopłotu, pilarki, aeratory, podcinarki, okrzesywaki, nożyce na wysięgniku i glebogryzarki. Ta szeroka gama produktów umożliwia wykonanie praktycznie wszystkich prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Ponadto akumulatory z serii Al-Ko 18 V Bosch Home and Garden Compatible zapewniają kompatybilność z urządzeniami różnych producentów, które współpracują z systemem.

opr. Jan Józefowicz, źródło: Al-Ko

18. maj 2024 16:19