StoryEditor

Kverneland Group świętuje

W grudniu 2022 r. minęło 10 lat od momentu, gdy firma Kverneland pojawiła się w potężnym, japońskim koncernie Kubota.

08.01.2023., 12:00h

Od momentu przejęcia przez Kubota Group w 2012 roku, Kverneland Group z powodzeniem rozwija portfel swoich produktów, dostarczając je do sieci dealerów Kubota. Tym samym rozwija swoje kanały sprzedaży i dystrybucji marek Kverneland i Vicon.

Ścisła współpraca

– Ta uroczystość jest wielkim kamieniem milowym i solidnym potwierdzeniem istnienia, wizji i przyszłości Kverneland Group – mówi Arild Gjerde, wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży i marketingu. Kubota jako nasz właściciel zapewnia długoterminowe zaangażowanie na rzecz branży, partnerów biznesowych i klientów, dając większe możliwości rozwoju niż osobne działanie. Kubota i Kverneland Group ściśle współpracują w zakresie rozwoju inteligentnych rozwiązań systemowych dla ciągników i narzędzi, takich jak TIM (Tractor Implement Management) i Telematics, napędzając wspólny rozwój w zakresie automatyzacji i cyfryzacji w rolnictwie. Globalna siła i infrastruktura Kuboty obecnie Kverneland Group dostarcza gamę narzędzi Kubota do sieci dealerów Kuboty, napędzając wzrost i wzmocnienie pozycji rolniczej sieci dealerów i dystrybutorów Kuboty.

Kubota nie tylko w Europie

Narzędzia Kubota zostały wprowadzone na rynek w 22 krajach europejskich, obejmując blisko 90% wartości rynku narzędzi w UE. Poza Europą, narzędzia Kubota są dostępne w USA, Kanadzie, Australii i RPA. Kverneland Group patrzy w przyszłość, będąc częścią Grupy Kubota, dostarczając klientom innowacyjne narzędzia w branży rolniczej.

opr. i fot. Jan Józefowicz

18. maj 2024 16:33