StoryEditor

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI w Nagradowicach - Żniwa i siew z top agrar i profi!!

Zapraszamy na relację filmową z wczorajszego pokazu Żniwa i siew z top agrar i profi. Drodzy rolnicy - dziękujemy, że byliście z nami – to dla nas ważne!
05.07.2024., 12:30h

Żniwa i siew po raz trzeci w Nagradowicach!

Mimo porannych opadów deszczu 4 lipca na polach Poznańskiej Hodowli Roślin w Nagradowicach odbył się wielki pokaz maszyn organizowany przez redakcje top agrar Polska i profi - Profesjonalna Technika Rolnicza. Choć w tym roku z powodu tego deszczu udało się ruszyć kombajnami w jęczmień, do boju ruszyły brony talerzowe, kultywatory bezorkowe, siewniki, zestawy do siewu w technologii uproszczonej, a także rozrzutniki wapna i nawigacje.

Polska premiera kombajnu John Deere T6 800!

Ponad dwadzieścia zestawów maszyn pracujących na jednym polu – to prawdziwe święto techniki rolniczej, tym bardziej, że mieliśmy także dwie polskie premiery: najnowszy kombajn John Deere T6 800 oraz opryskiwacz samobieżny John Deere 340M. Można je było podziwiać po raz pierwszy w Polsce. Do tego znany już kombajn hybrydowy New Holland CH7.70.

image
Żniwa i siew z top agrar i profi
FOTO: Łukasz Siara

Wiele odmian Poznańskiej Hodowli Roślin

Trzecia edycja pokazu Żniwa i siew odbyły się, jak co roku, na polach Poznańskiej Hodowli Roślin, ale tym razem w innej lokalizacji – przy gospodarstwie PHR. Dla odwiedzających wystawę rolników to była świetna okazja do poznania wielu nowych odmian zbóż (i nie tylko zbóż) wyselekcjonowanych przez PHR, o których zaletach opowiedział przedstawiciel firmy.

image
Żniwa i siew z top agrar i profi
FOTO: Łukaz Siara

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ROLNIKOM, zaproszonym gościom, a także firmom za zaufanie i uświetnienie naszych pokazów swoją obecnością! Drodzy rolnicy - neważne czy macie 10, 100 czy 1000 ha - wszyscy jesteście dla nas ważni i zawsze staramy się mieć coś dla każdego. Tym bardziej cieszymy się, że tak licznie przybyliście wczoraj do Nagradowic.

image
Żniwa i siew z top agrar i profi
FOTO: Łukaz Siara

Firmy, które wzięły udział w pokazach Żniwa i siew z top agrar i profi

Za przybycie i zaprezentowanie części swojego portfolio dziękujemy również firmom, a w szczególności tym, których maszyny pracowały na przygotowanych poletkach pokazowych. A były nimi:

Agro-Tom

Agro-Masz

John Deere, którego reprezentował delaer – firma Agro-Efekt

Rolex

Namysło

Agro Kalina

Unia

New Holland, którego reprezentował dealer – firma Raitech

Kuhn

Bednar

Krampe

Merlo

Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy w przyszłym roku!

redakcja profi – Profesjonalna Technika Rolnicza

18. lipiec 2024 08:35