StoryEditor

Bobcat eRobocze Show w miejscowości Lubień Kujawski – czyli wiele atrakcji

Już teraz warto zaplanować wyjazd do Lubienia Kujawskiego, gdzie 7-8 czerwca br. odbędzie się pokaz Bobcat Demo, czyli dynamiczne pokazy i testy maszyn
02.06.2024., 11:34h

Bobcat, producent kompaktowego sprzętu budowlanego, pokaże swoje produkty na wystawie eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim w terminie 7-8 czerwca 2024 r. Będzie można zobaczyć najnowsze modele różnych ładowarek i koparek. Firma zachęca, aby goście nie przegapili pokazu Bobcat Demo, który będzie prowadzony przez miejscowych i zagranicznych prezenterów. Tym, co podnosi rangę imprezy będą eksperci z firmy Bobcat, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania odwiedzających eRobocze Show. Poza tym cztery razy dziennie będą losowania nagród!

Polscy przedstawiciele firmy Bobcat

Adrian Winnicki, dyrektor okręgu na Polskę w Doosan Bobcat EMEA, wyjaśnia – eRobocze Show to organizowany przez magazyn eRobocze największy pokaz maszyn budowlanych w kraju. Firmę Bobcat będą reprezentować jej przedstawiciele z całej Polski, m.in: Asco Equipment, Bujak-Maszyny, Atut Rental, Sar-Pol, Contractus, TKL Progress. Dealerzy Bobcat będą przygotowani, by sporządzić spersonalizowane oferty dla potencjalnych klientów z promocyjnymi cenami obowiązującymi na pokazie.

Co zobaczą goście?

Na tegorocznej imprezie Bobcat zaprezentuje najnowsze maszyny i modele sprawdzone przez polskich klientów. Pokaz będzie obejmował: ładowarki o sterowaniu burtowym, kompaktowe ładowarki gąsienicowe, minikoparki, kompaktowe ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, jak również nowe kategorie, takie jak ciągniki kompaktowe, a także lekkie ubijarki.

– Za główną atrakcję uważam ciągnik kompaktowy i S650, który w Polsce będzie miał premierę na eRobocze Show. Wiele z maszyn będzie pokazywanych podczas pracy, aby odwiedzający mogli zobaczyć je w działaniu – dodaje Adrian Winnicki.

image
Produkty marki Bobcat można zobaczyć na rożnych wystawach, mi.in. na Agro Show w Bednarach.
FOTO: Jan Józefowicz

Bogata lista maszyn marki Bobcat

Bobcat przywiezie maszyny, które będą reprezentować większość z grup oferowanych produktów, czyli:

► kompaktowe ładowarki kołowe

► ładowarki o sterowaniu burtowym

► kompaktowe ładowarki gąsienicowe

► minikoparki

► ładowarki teleskopowe

► lekki sprzęt zagęszczający

► ciągniki kompaktowe

► kosiarki o zerowym promieniu skrętu

► sprzęt do utrzymywania trawników

Loteria dla dorosłych i konkurs rysunkowy dla dzieci

Na stoisku Bobcat odwiedzający będą mogli na różne sposoby wygrać cenne nagrody. Kilka razy dziennie odbywać się będzie losowanie, a także losowanie specjalne z nagrodą dla najmłodszych gości zainteresowanych marką Bobcat. Firma zachęca do udziału w imprezie eRobocze Show, 7-8 czerwca 2024 r. w Lubieniu Kujawskim.

Doosan Bobcat to firma należąca do Grupy Doosan

Firma Bobcat działająca od 1958 r. jest wiodącym, światowym producentem sprzętu kompaktowego. Dzięki wsparciu szerokiej sieci niezależnych dealerów i dystrybutorów Bobcat oferuje szeroką gamę sprzętu kompaktowego, w tym: ładowarki, koparki, podnośniki teleskopowe, ciągniki kompaktowe i kosiarki oraz sprzętu do transportu bliskiego materiałów, w tym min. wózki widłowe i rozwiązania magazynowe, oraz szeroką gamę osprzętu, części oraz usług.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: Bobcat

13. czerwiec 2024 20:20