StoryEditor

BKT i Agrigear świętują 25-lece współpracy

Wysokiej jakości produkty dla irlandzkich operatorów w sektorze rolniczym, przemysłowym, wydobywczym, leśnym i budowlanym – tak obie firmy świętują wzajemny rozwój.
09.10.2023., 09:00h

Lojalność, zaufanie i współpraca, to wartości, które leżą u podstaw partnerstwa między BKT, wiodącym międzynarodowym producentem opon terenowych, a Agrigear, jedną z największych irlandzkich hurtowni opon działających na terenie całego kraju i wyłącznym dystrybutorem produktów BKT w Irlandii, która w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia.

BKT w Irlandii

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży, Agrigear jest wyłącznym importerem i dystrybutorem opon BKT w Irlandii, zapewniając operatorom kompleksową gamę produktów, które zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb i wymagań, od zastosowań rolniczych po przemysłowe, budowlane, górnicze i wydobywcze. W ciągu tych 25 lat partnerstwa obie firmy nawiązały długotrwałą współpracę, która doprowadziła do opracowania nowych produktów dostosowanych do specyficznych potrzeb rynku irlandzkiego - kluczowego aspektu rozwoju marki BKT w Irlandii.

image

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży, Agrigear jest od 25 lat wyłącznym importerem i dystrybutorem opon BKT w Irlandii. 

FOTO: BKT

Owocna współpraca

– Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu, jaki odniosła gama opon BKT w Irlandii i z roku na rok staramy się ją umacniać. Osiągnięcie to było możliwe dzięki silnej synergii między nami a Agrigear, która istnieje od 25 lat. Synergia ta opiera się na udanym połączeniu dwóch elementów: wysokiej jakości naszych produktów i naszego oddania innowacjom – mówi Arvind Poddar, prezes i dyrektor zarządzający BKT. – Te dwa aspekty, w połączeniu z naszą umiejętnością słuchania graczy z branży i dążeniem do ciągłego doskonalenia w oparciu o opinie klientów, pozwoliły nam nawiązać owocną współpracę, która jest zgodna z naszym mottem "Growing Together".

Wsparcie techniczne i jakość

– Agrigear jest bardzo dumny ze współpracy z BKT. Ich wsparcie techniczne oraz jakość i niezawodność produktów są światowej klasy. Ich szeroka gama produktów idealnie pasuje do możliwości Agrigear w zakresie produkcji niestandardowych kół do wszystkich zastosowań, a tym samym zapewnia rozwiązania w zakresie kół dla wszystkich naszych klientów, użytkowników końcowych i producentów OEM – mówi Fred Clarke, dyrektor zarządzający Agrigear.

opr. Jan Józefowicz, źródło: BKT

24. maj 2024 05:53