StoryEditor

W Farming Simulator 23 zagrasz na Nintendo Switch oraz na smartfonie!

Nowe rodzaje upraw i gatunki zwierząt hodowlanych rozszerzą możliwości rozwoju rolniczego imperium, a to wszystko od maja na Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych!
24.02.2023., 07:50h

Giants Software ogłosił, że nowa odsłona popularnego symulatora rolnictwa, Farming Simulator 23 będzie dostępna na smartfonach i przenośnej konsoli Nintendo Switch. Pojawią się w niej nowe rodzaje upraw i gatunki zwierząt hodowlanych, które rozszerzą możliwości rozwoju rolniczego imperium.

{embed-gallery-1_class}{embed-gallery-1}170637{/embed-gallery-1}{embed-gallery-1}170638{/embed-gallery-1}{embed-gallery-1}170639{/embed-gallery-1}{embed-gallery-1}170640{/embed-gallery-1}{embed-gallery-1}170641{/embed-gallery-1}{/embed-gallery-1_class}

Farming Simulator 23 na Nintendo Switch już w maju!

Na 23. maja bieżącego roku, Giants Software zaplanował światową premierę gry Farming Simulator 23. Wydawca zapewnia, że nowe funkcje i możliwości gry w otwartym świecie sprawią, że stanie się ona liderem rynku gier symulacyjnych, które można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie!

image

W Farming Simulator 23 do wyboru są różne kierunki działalności od uprawy gleby, przez hodowlę zwierząt, na leśnictwie skończywszy.

FOTO: Giants Software

Realistyczne maszyny w smartfonie

Farming Simulator 23 jest następcą wydanego w 2019 roku Farming Simulator 20. Do wyboru są różne kierunki działalności od uprawy gleby, przez hodowlę zwierząt, na leśnictwie skończywszy. W grze pojawi się ponad 100 realistycznych maszyn i narzędzi znanych marek, tj. Case IH, Claas, Deutz-Fahr, John Deere, Krone, Massey Ferguson, New Holland, Valtra i wiele innych. Nowa mechanika rozgrywki daje przeróżne możliwości: wytwarzanie mąki z zebranej pszenicy, produkcja mebli z drewna czy ubrań z wełny owiec.

image

Wśród 14 dostępnych w grze upraw, będą również winogrona, oliwki i sorgo.

FOTO: Giants Software

Uprawy i zwierzęta na dwóch mapach

Żeby w gospodarstwie coś się działo, muszą być na nim zwierzęta. Farming Simulator 23 umożliwia chód kur, świń i owiec, a także krów i koni. Wśród 14 upraw nowością będą winogrona, oliwki oraz sorgo. Rozgrywkę wzbogaci zmieniający się wraz z porami roku krajobraz. Wydawca zapewnia, że na dwóch ciekawych mapach Amberstone i Neubrunn, które inspirowane są środowiskiem w USA i Europie, gracze będą mieli wiele do odkrycia. Trzymamy za słowo!

opr. aj

fot. Giants Software

20. kwiecień 2024 15:03