StoryEditor

Powstało czasopismo o Farming Simulator!

Giant Software opublikował pierwszy numer oficjalnego magazynu Farming Simulator. Gazeta o najpopularniejszym symulatorze rolnictwa będzie dostępna zarówno w wersji drukowanej, jak i cyfrowej. Jak często będzie wydawana?
28.04.2023., 06:00h

Poza półkami w sklepach z grami komputerowymi, Farming Simulator po raz pierwszy w formie czasopisma trafia również do kiosków! Wydawca i deweloper najpopularniejszego symulatora rolnictwa ogłosił premierę nowego magazynu w całości poświęconemu tej grze. W wybranych krajach magazyn pojawi się w sklepach z prasą, a dla szerszego grona Czytelników dostępny będzie w formie cyfrowej na stronie internetowej poświęconej grze.

O czym przeczytasz w magazynie Farming Simulator?

Licząca 52 strony publikacja zawiera najnowsze informacje o świecie Farming Simulator, w tym o najnowszej wersji gry na urządzenia mobilne, a także wskazówki ekspertów dotyczące sposobu rozgrywki. Co najważniejsze, fani serii mogą korzystać z najlepszych stworzonych przez graczy i przetestowanych przez dewelopera modów, które można pobrać w Farming Simulator 22.

Ekskluzywne treści w magazynie Farming Simulator

Czytelnicy magazynu z ekskluzywnych wywiadów dowiedzą się więcej niż dotychczas o osobach związanych z Farming Simulator, jak również o pracownikach Giants Software. Poznają również techniczne recenzje różnych urządzeń peryferyjnych potęgujących wrażenia z gry. W magazynie znajdą się również relacje z międzynarodowych wydarzeń gamingowych oraz z Farming Simulator League. Każdy numer zawiera specjalny gadżet – w numerze pierwszym pojawił się kod do pobrania klasycznego traktora Porsche Diesel Junior 108 do gry Farming Simulator 22.

Farming Simulator w 6 językach

Nowy magazyn oferowany jest w 6 językach w 12 krajach, tj. Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Luksemburg, Belgia, Wlochy, Szwecja, Dania i Holandia. Drugie wydanie ukaże się latem bieżącego roku.

opr. aj

fot. firmowe

17. czerwiec 2024 14:05