StoryEditorFarming Simulator 22

Jakie maszyny Göweil pojawią się w dodatku do Farming Simulator 22?

Pierwsze, w drugim roku Farming Simulator 22, rozszerzenie gry (DLC – zawartość do pobrania) zwiększa możliwości belowania i owijania trawy w grze. Ile maszyn Göweil znajdziemy w pakiecie?
22.02.2023., 19:00h

Giant Software, wydawca i deweloper gry Farming Simulator, ogłosił wprowadzenie pakietu maszyn Göweil, który będzie dostępny od 21 marca na PC i konsole.

Nowe maszyny Göweil i nowe funkcje

Austriacka firma znana jest z produkcji sprzętu do belowania i owijania trawy. Debiutująca w Farming Simulator 22 szeroka gama maszyn Göweil da miłośnikom wirtualnego rolnictwa nowe możliwości zabawy. Wszak prasować można wiele płodów rolnych, począwszy od kukurydzy na kiszonkę, przez wysłodki buraczane, na różnych mieszankach paszowych skończywszy. W nowym DLC pojawi się m.in. flagowa prasa LT-Master F115 oraz Vario-Master V140. Jest także jeden subtelny, ale ważny szczegół. Otóż, oprócz wiązania siatką dostępne będzie także owijanie folią!

Maszyny Göweil w Farming Simulator 22

W pakiecie maszyn Göweil pojawi się również stacjonarna owijarka G4010 Q Profi do bel silosowych o różnych kształtach i rozmiarach. Z kolei owijarka rolkowa Göweil G1015 jest podłączana do ładowacza czołowego lub trzypunktowego układu zawieszenia i transportuje, owija i układa bele.

Koniec z uciekającymi belami!

Minęły czasy, kiedy gracze gonili za belami, które staczały się po zboczach - zapobiegnie temu specjalnie urządzenie stawiające bele. Według Giants Software, dzięki chwytakom i widłom, tj. Göweil RBG i BTGQU, łatwiejszy będzie również załadunek i transport bel. Pojawią się również zbiorniki z dodatkami do kiszonki, które będą opcjonalnym wyposażeniem w praso-owijarce. Gamę maszyn w pakiecie Göweil uzupełni prasa stałokomorowa G-1 F125 i zaczepiana owijarka do bel okrągłych G5020. W sumie do dyspozycji graczy będzie aż 9 nowych maszyn.

opr. aj

fot. firmowe

18. lipiec 2024 14:11