StoryEditorRolnicze gry komputerowe

Giants Software prezentuje elektryzujący zwiastun Farming Simulator 23!

Paniczna ucieczka kurczaków w rytmie Heavy Metalu – tak w skrócie można skomentować zwiastun kolejnej odsłony Farming Simulator, którą wczoraj opublikował Giants Software. Na jakich platformach zagramy w FS23?
19.04.2023., 15:00h

Uciekające w panice kury przy harmonicznych dźwiękach wiosennej burzy i Heavy Metalu, to nie brzmi jak zapowiedź najpopularniejszego na rynku symulatora rolnictwa – a jednak. Giants Software zaprezentował ekscytujący zwiastun gry Farming Simulator 23, wykonany w technologii CGI (ang. computer-generated imagery), czyli filmu generowanego komputerowo.

Seria Farming Simulator istnieje od 2008 roku, a pierwsza wersja mobilna została wydana w 2012 roku - wyjaśnia Thomas Frey, dyrektor kreatywny w Giants Software.

Farming Simulator świętuje 15 lat!

W grze Farming Simulator gracze wybierają, jaką chcą prowadzić działalność. Mogą od podstaw zbudować rolnicze imperium prowadząc produkcję roślinną, pozyskiwać drewno wyrafinowanym sprzętem leśnym lub doglądać zwierząt gospodarskich, tj. nowo dodane kury.

„Stale dodajemy nowe funkcje, a dziś jestem bardzo podekscytowany, że możemy świętować kolejne wydanie dzięki energetycznemu i zabawnemu zwiastunowi kinowemu!” – dodaje Thomas Frey. 

Rozrywkowy zwiastun zapewniający relaksujące doświadczenie

Giants Software ponownie nawiązało współpracę z Capsule Studio, które dostarczyło wykonany komputerowo zwiastun do najnowszej wersji Farming Simulator 22 na wiodące platformy dla graczy. Nowy filmowy zwiastun ponownie przedstawia tych samych bohaterów, ojca i córkę, ale tym razem w pogoni za kurczakami przy akompaniamencie energetyzującej ścieżki dźwiękowej.

Zobacz zwiastun najnowszego Farmind Simulator 23

Rodzinny symulator rolnictwa

Jak zapewniają twórcy, Farming Simulator 23 to przyjazna, rodzinna i relaksująca gra z mnóstwem aktywności i ogromnym wyborem maszyn z ponad 100 pojazdami i narzędziami. Gracze mogą spodziewać się nowych upraw, takich jak winogrona i oliwki, nowych sposobów rozgrywki (łańcuchy produkcyjne) i możliwości uprawy (np. orka i pielenie) - a wszystko to na dwóch ciekawych mapach.

image
FOTO: Giants Software

Kiedy ukaże się Farming Simulator 23?

Farming Simulator 23 ukaże się 23 maja 2023 roku na Nintendo Switch i urządzenia mobilne. Ponad 3 lata po swoim poprzedniku Farming Simulator 20, najnowsza wersja mobilna doczekała się ciekawej zapowiedzi filmowej.

Gdzie będzie dostępny Farming Simulator 23?

Przedpremierowe zamówienia na wersję na Nintendo Switch są dostępne w wybranych sklepach detalicznych oraz w Nintendo eShop. Wersje mobilne na iPhone, iPada i urządzenia z systemem Android będą dostępne odpowiednio w App Store i w Google Play.

opr. aj

fot. firmowe

22. lipiec 2024 17:10