StoryEditor

Farming Simulator 22 z nowymi dodatkami

Twórcy Farming Simulator 22 właśnie zaprezentowali modyfikacje gry, która wniesie świeżą jakość w życie wirtualnych farmerów. Poznajcie Boxed Beacon Light.

23.08.2022., 00:00h
Marka Farming Simulator wciąż się rozwija. Wydawcy proponują nowe dodatki, poszerzając swoje portfolio. Gracze mogą już zacierać ręce, by sprawdzić ekscytujące sposoby na urozmaicenie gry

Wysokowydajny kombajn do winogron

Ucieszą się zapewne rolnicy uprawiający winnice, od dziś mogą wzbogacić swoją flotę o nową  specjalistyczną maszynę. Ultranowoczesny kombajn zbiera soczyste owoce z niezwykłą starannością i wydajnością, jest idealny do tego typu aktywności. Będzie on dostępny w formie DLC 23 sierpnia na PC i konsole.

Niesamowite podświetlenie: Boxed Beacon Ligh

Na graczy PC z zamiłowaniem do kolorowego oświetlenia otoczenia czekają nowe możliwości – Farming Simulator Beacon Light. Światło ostrzegawcze, pomarańczowa latarnia, która jest zwykle umieszczana na ciągnikach i innych maszynach kompatybilna z innymi pojazdami z Farming Simulator 22. Po podłączeniu do komputera przez USB sygnał nawigacyjny zaświeci się, gdy tylko gracze uruchomią oświetlenie w swoje grze. Beacon Light to plik do pobrania z kodem dla ERO Grapeliner Series 7000.
Farming Simulator 22 jest dostępny na PC, Mac, PlayStation®5 (PS5™), Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One i Stadia.
13. czerwiec 2024 22:03