StoryEditor

Zmiany w zarządzie Granit Polska

Maja Działoszyńska wraz z Wojciechem Bonarkiem przejmuje zarządzanie Granit Polska. 

19.01.2022., 00:00h

Ekspert w branży, która wcześniej pracowała w AGCO, zastąpi tym samym Piotra Linkowskiego na stanowisku prezesa. Piotr Linkowski zwraca się ku nowym zadaniom w Grupie Fricke i dołącza do zarządu Fricke Maszyny rolnicze.

Zarząd Granit Polska

Z dniem 1 stycznia 2022 r. Maja Działoszyńska przejęła obowiązki Piotra Linkowskiego w zakresie zarządzania polskim oddziałem Granit Parts. Wraz z Wojciechem Bonarkiem, odpowiedzialnym za obszary zakupów i logistyki, będzie tworzyć zarząd Granit Polska. W Granit Polska jest odpowiedzialna za sprzedaż, finanse i controlling oraz administrację. Maja Działoszyńska wcześniej przez dziesięć lat pracowała w AGCO. Od 2017 roku pełniła funkcję Manager Distribution Management dla wszystkich marek Grupy AGCO w Polsce oraz członka Zarządu AGCO Corporation w Polsce.

Granit Parts

"Pani Maja Działoszyńska dzięki swojej wieloletniej wiedzy branżowej jest bardzo cennym nabytkiem dla międzynarodowego zespołu zarządzającego Granit Parts. Cieszymy się, że w przyszłości będziemy mogli wspólnie z nią stawiać czoła ambitnym zadaniom w Granit Polska. Życzymy jej wszystkiego najlepszego z okazji rozpoczęcia pracy w Granit Polska i wielu sukcesów w dalszym rozwoju naszej filii w Polsce", mówi Hans-Peter Fricke, Partner Zarządzający Grupy Fricke, który z radością przyjął nową nominację do zarządu Granit Polska.

Grupa Fricke

Piotr Linkowski, dotychczasowy prezes Granit Polska, podejmuje się nowych zadań w Grupie Fricke. Dołączył on do zespołu zarządzającego Fricke Maszyny rolnicze, polskiej franczyzy John Deere należącej do Fricke Group.

"Dziękujemy Panu Linkowskiemu za wieloletnią, pełną zaufania współpracę i z nadzieją patrzymy na jego przyszłą rolę w strategicznym rozwoju naszej działalności jako dealera John Deere w Polsce" - dodaje Hans-Peter Fricke.

opr. jj

13. lipiec 2024 02:40