StoryEditor

Wystawa maszyn Zielone AGRO SHOW już za kilka dni!

Już w najbliższy weekend 21-22 maja 2022 r. po dwuletniej przerwie PIGMiUR powraca z wystawą maszyn rolniczych Zielone AGRO SHOW, największą w kraju imprezą skierowaną głównie do rolników uprawiających rośliny zielonkowe, hodowców bydła i producentów mleka. Tegoroczna wystawa to już nie tylko pokazy maszyn zielonkowych. Co przygotowali organizatorzy?

Po dwóch latach przerwy powracają targi Zielone Agro Show, których organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Chociaż rok temu na lotnisku w Ułężu można było obejrzeć pokazy koszenia i zbioru traw za pośrednictwem mediów społecznościowych, w tym roku wraca tradycyjna formuła wystawy. Poprzednia impreza w 2019 r. przeciągnęła blisko 150 wystawców na obszarze 13 000 m2, a odwiedziło ją prawie 40 tys. zwiedzających.

Pokazy maszyn zielonkowych 

Głównym punktem programu wystawy będą pokazy maszyn zielonkowych podzielone na dwie części:

  • Część pierwsza: kosiarki, przetrząsacze oraz sieczkarnie i przyczepy zbierające,
  • Część druga: prasy, praso-owijarki, owijarki i  agregaty do pielęgnacji i podsiewu.

Pokazy będzie można śledzić zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Ofertę przygotowują liderzy z branży

Specjalnie dla hodowców bydła i rolników uprawiających rośliny zielonkowe na wystawie będzie można zapoznać się z ofertą czołowych firm z regionu i branży, m.in. APV, Agrimar, Danko, Korwex, KWS, Mleko System, Wokas, New Holland, Sipma, DeutzFahr, Unia Sp. z o.o., Fricke Maszyny Rolnicze, FortisTechnology, Metal-Plast, Techmlek, McHale, Wanicki, Agronom, FHU Kisiel i wielu innych.

Nowość w Ułężu – wystawa bydła mlecznego i nie tylko!

Tegoroczną wystawę organizatorzy wspólnie z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka wzbogacili o prezentację bydła mlecznego, jak również pokaz pielęgnacji jałówek, ocenę typu i budowy jałówki rasy PHF oraz badanie pasz.

 

Wstęp wolny - sprawdź szczegóły

Tradycyjnie wstęp na imprezę jest bezpłatny, a wystawę można będzie obejrzeć w sobotę i niedzielę 21-22.-5.2022 r. w godzinach 9-17Szczegóły dojazdu na byłe lotnisko w Ułężu znajdziecie na stronie internetowej Zielonego Agro Show.oprac. al na podst. inf. pras.
fot. Zielone Agro Show/Facebook

13. czerwiec 2024 23:33