StoryEditor

Volvo dołącza do Farming Simulator 22!

Farming Simulator 22 niebawem powita kolejnego dużego „gracza” w gronie renomowanych marek maszynowych. Do wirtualnego parku maszynowego dołączy sprzęt marki Volvo.

06.07.2022., 00:00h

Szwajcarska firma zajmującą się tworzeniem gier symulacyjnych – Giants Software i szwedzki koncern Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ogłosili współpracę w projekcie, którego zapowiedź stanowi poniższy zwiastun filmowy. Przedstawia on nową ładowarkę kołową Volvo L200H High Lift, która ma większą moc i udźwig w porównaniu z poprzednią wersją L180H High Lift - popularną na rynku w branży pozyskiwania drewna. Wkrótce pojawi się w Farming Simulator 22, wśród innych maszyn takich jak Volvo Trucks i nie tylko.

Volvo L200H High Lift 


Maszyny Volvo w Farming Simulator 22

- Dołączenie Volvo CE do uniwersum Farming Simulator oznacza wyjątkowe i owocne partnerstwo, oferujące wiele możliwości - komentuje Thomas Frey, dyrektor kreatywny i menedżer ds. partnerów w firmie Giants Software. - Podczas gdy przygotowujemy się do ekscytującego projektu, gracze mogą spodziewać się w najbliższej przyszłości wzmocnionego przez Volvo CE aspektów rozgrywki w Farming Simulator 22 – dodaje Thomas Frey.

- Cieszymy się, że możemy postawić pierwsze kroki w dynamicznie rozwijającym się świecie gier z Giants Software. Będzie to nie tylko wyjątkowa szansa dla graczy, aby „ożywić” nasze maszyny, ale gra stanowi również doskonałą okazję do wprowadzenia młodszego pokolenia we wszystkie emocje związane z obsługą maszyn – powiedział Arvid Rinaldo z Volvo CE.


Co to jest Farming Simulator?

Farming Simulator to najpopularniejszy na rynku gier symulator rolnictwa. W najnowszej odsłonie FS22 dostępny jest na komputery osobiste (PC), Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i Stadia. Dostępna jest przepustka sezonowa na rok 1, rozszerzająca grę o dodatkowe zawartości. Firma Giants Software zapowiada dalsze publikacje bezpłatnych aktualizacji i treści tworzonych przez użytkowników na oficjalnym ModHubie.


opr. aj

fot. firmowe

19. maj 2024 13:18