StoryEditor

Vogelsang: udany rok 2021

Obroty Grupy Vogelsang w 2021 r. wyniosły 145 mln euro. Sukcesem zakończyły się zwłaszcza działalność w sektorach techniki rolniczej, biogazu i przemysłu.

28.03.2022., 00:00h

Pomimo utrzymujących się trudnych warunków spowodowanych pandemią Covid-19, firma z Essen zwiększyła obroty o ok. 8 procent. W wartościach bezwzględnych suma ta wyniosła 145 milionów euro.

Nowe produkty w ofercie

Miniony rok obfitował w nowe i udoskonalone produkty. Na przykład firma Vogelsang wprowadziła na rynek separator śrubowy XSplit, pierwszy separator przeznaczony do przetwarzania gnojowicy i pozostałości po produkcji biogazu Nowością jest również dokładny rozdzielacz ExaCut ECC, mimośrodowa pompa śrubowa ProCap T, a także kompaktowe urządzenie do napełniania PowerFill Small oraz monitor wydajności przepływu (FPM). Ponadto uniwersalna rampa UniSpread jest teraz dostępna również w szerokości roboczej 10,50 m, a belka BlackBird o szerokości roboczej 21 i 24 m jest wyposażona w uproszczony system sterowania. Ponadto firma Vogelsang udoskonaliła system SyreN służący do zakwaszania gnojowicy.

Cyfryzacja

W ostatnich latach firma Vogelsang poświęciła już wiele uwagi cyfryzacji i rozszerzyła swoją ofertę cyfrową o kolejne wirtualne salony wystawowe. Zainteresowane osoby mogą teraz uzyskać  informacje online na temat oferty produktów firmy Vogelsang w segmencie oczyszczania ścieków, techniki rolniczej i biogazu. W tym roku firma planuje również dwa kolejne salony wystawowe w dziedzinie techniki przemysłowej i transportowej.

 

Opr. ap

Fot. Firmowe

23. maj 2024 18:42