StoryEditor

Trelleborg i Massey Ferguson

Trelleborg łączy siły z Massey Ferguson w ramach European MF eXperience Tour 2022. W czerwcu będzie gościć w Polsce.

16.02.2022., 00:00h

To coroczne wydarzenie, na którym spotykają się eksperci obu firm, demonstrując nowości marek Massey Ferguson i Trelleborg profesjonalistom z branży rolniczej. Do Polski dotrze na dwie sesje: I od 14 do 17 czerwca i II od 21 do 24 czerwca. Zgodnie z zapowiedziami ruszyła z Włoch 15 lutego, a następnie uda się do 8 innych krajów europejskich, robiąc 24 przystanki. To już czwarty rok kiedy Trelleborg bierze udział w tym wydarzeniu jako kluczowy partner.

Trerlleborg i Massey Ferguson

Roberta D‘Agnano, Dyrektor Marketingu EMEA w Trelleborg Wheel Systems, stwierdziła: "Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego ogólnoeuropejskiego wydarzenia. Trasa MF eXperience pozwala nam nawiązać bezpośredni kontakt z naszymi użytkownikami końcowymi, pozwalając nam wsłuchać się w ich potrzeby, dając im jednocześnie wspaniałą okazję do przetestowania naszych opon i zdobycia cennych informacji na temat tego, co najnowsze osiągnięcia technologii oponiarskiej mogą zrobić dla ich działalności."

Jérôme Aubrion, Dyrektor Marketingu EME w Massey Ferguson, dodaje: "Trelleborg jest kluczowym partnerem technicznym, którego warto mieć na trasie. Obie nasze firmy skupiają się na oferowaniu rozwiązań, które pomagają profesjonalistom z branży rolniczej rozwijać ich działalność w sposób bardziej efektywny. Naszym celem jest stworzenie prawdziwego doświadczenia dla klienta, gdzie nasi eksperci prezentują proste i niezawodne produkty, technologie i usługi w atrakcyjnej, przyjaznej i otwartej atmosferze."

Spotkanie z ekspertami

Jak wyjaśnia Trelleborg, trasa ta wyróżnia się spośród bardziej tradycyjnych imprez przez przybliżenie ekspertów do użytkowników końcowych i dzielenie się wiedzą. Obejmuje to znaczenie prawidłowego ciśnienia w oponach, które ma podstawowe znaczenie nie tylko dla poprawy trakcji i przyczepności, ale również zmniejszenia zużycia paliwa.

Trelleborg zaprezentuje niektóre ze swoich najnowszych rozwiązań dla rolnictwa, w tym oponę TM1000 ProgressiveTraction z bardzo szeroką stopką, która minimalizuje ugniatanie gleby przy jednoczesnym komforcie pracy. 

Więcej szczegółów przekażemy Państwu, gdy sprzęt marki Massey Ferguson i Trelleborg zbliży się do miejsc pokazów w Polsce. 

opr. jj

19. maj 2024 13:05