StoryEditor

Targi Polagra Premiery nie odbędą się w 2022 roku!

Zarząd grupy MTP podjął decyzję o odwołaniu targów Polagra Premiery, które miały odbyć się 12-14 stycznia 2022 roku. Nowy termin wyznaczono na styczeń 2023 roku.

20.12.2021., 00:00h

Polagra 2022 odwołana!

Z kalendarza imprez rolniczych na 2022 rok znika kolejna ważna wystawa – Polagra Premiery. Decyzja zespołu organizacyjnego targów zapadła dzisiaj i jest podyktowana względami bezpieczeństwa.

Oświadczenie, które wydał zespół organizacyjny targów Polagra Premiery: 

„Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy naszych wystawców partnerów, z którymi współpracujemy, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery na styczeń 2023 roku.

Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez Grupę MTP wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów w styczniu 2023 roku przyczyni się do obecności większej liczby profesjonalnych zwiedzających. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono wystawców oraz zwiedzających.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za okazane do tej pory merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację targów Polagra Premiery. Zapewniamy, że czas dzielący nas do kolejnej edycji tego wydarzenia wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjniejszej przestrzeni do międzynarodowych spotkań biznesowych oraz a także jeszcze ciekawszego i bardziej angażującego programu towarzyszącego ekspozycji.”

opr. aj

fot. Jakubek

18. lipiec 2024 22:24