StoryEditor

Targi Ferma 2022 startują w najbliższy piątek!

Przed nami trzy dni targów Ferma 2022 w BCTW w Bydgoszczy, z licznymi panelami dyskusyjnymi, specjalistami z branży produkcji zwierzęcej i 130 wystawcami. Co dla odwiedzających targi hodowców przygotowali organizatorzy?

23.02.2022., 00:00h

24 edycja Międzynarodowych Targów Ferma już w najbliższy weekend. To impreza branżowa dedykowana hodowcom bydła i trzody chlewnej oraz ekspertom z branży zwierzęcej z kraju i zagranicy. 

W tym roku odwiedzający będą mogli poznać ofertę 128 wystawców z kraju i zagranicy. Firmy oferujące wyposażenie budynków inwentarskich, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, systemy ich zadawania, roboty udojowe oraz specjalistyczne pasze i preparaty weterynaryjne zaprezentują się na bydgoskich targach. 

Dawka wiedzy

Nie tylko sprzęty są konieczne do zapewnienia nowoczesnego poziomu hodowli, ale przede wszystkim odpowiednia wiedza, dlatego odwiedzający będą mogli wziąć udział w wykładach i panelach dyskusyjnych ekspertów z branży rolniczej. Tegoroczne targi Ferma oferują sporą dawkę wiedzy hodowlanej w czasie piątkowych i sobotnich wykładów. 

Szczegółowy program konferencji, tematy, zaproszeni goście i plan godzinowy oraz inne informacje dostępne są w zakładce Konferencje na oficjalnej stronie imprezy. 

Jak wziąć udział w targach Ferma 2022?

Hodowcy, specjaliści z branży i zainteresowani rolnicy mogą bezpłatnie wziąć udział w targach Ferma, wystarczy, że wypełnią formularz rejestracji dostępny na stronie organizatora.

Organizator targów DLG AgroFood zaznacza, że w wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno osoby zaszczepione, jak i niezaszczepione przeciw COVID-19, ale istnieje limit dotyczący liczby osób niezaszczepionych na terenie targów.

Zapraszamy na nasze stoisko w Hali BCTW - numer stoiska D10!


fot . Targi Ferma

21. maj 2024 07:10