StoryEditor

Start Sezonu 2022 – konkurs profi rozstrzygnięty!

Spośród nadesłanych do nas zdjęć wykonany podczas pierwszych prac polowych, wybraliśmy 3 zwycięzców!

11.03.2022., 00:00h

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu fotograficznego zorganizowanego przez redakcję profi z okazji rozpoczynającego się sezonu rolniczego. Wiemy, że przez całą zimę czekaliście, żeby wyruszyć w pole. Bardziej niecierpliwi ruszyli jeszcze w lutym, już nawet nie wspominając o fanach techniki, którzy zimową orkę zrobili w styczniu. W końcu taki mamy klimat! Choć czasem wjazd na pole kończy się klapą i trzeba iść po drugi ciągnik lub po pomoc sąsiada. Zdarza się. Ku przestrodze, również taką sytuację udało się uchwycić jednej z uczestniczek naszego konkursu. Przejdźmy zatem do konkretów. Ocenialiśmy nie tylko jakość wykonania zdjęcia, ale również wrażenia estetyczne oraz uchwycony na zdjęciach klimat chwili.

Oto zwycięzcy konkursu fotograficznego profi „Start Sezonu 2022”:

  • Małgorzata Gliszczyńska

  • Jakub Berdechowski

  • Marcin Narewski

Kilka słów od zwycięzców

Oprócz przesłania zdjęć z pierwszych prac polowych poprosiliśmy Was również o kilka słów dotyczących prezentowanego na nich sprzętu.  

Gosia Gliszczyńska napisała: 

- Polecam ciągniki Massey Ferguson, bo poradzą sobie w każdych najbardziej ekstremalnych warunkach. Do tego pługi Kverneland, które robią „mega robotę” i pola ubywa w mgnieniu oka, myślę że pługi tej firmy są naprawdę niezawodne. A kto ma, ten wie.

Zdaniem Jakuba Berdechowskiego:

- Ursus i Woprol jest zestawem godnym polecenia, ponieważ na mniejsze gospodarstwa jest wystarczający, a co polskie to polskie.

Marcin Narewski

- Ten ciągnik poleciłbym każdemu, ponieważ w gospodarstwie jest uniwersalny, to znaczy, że u mnie wykonuje te same prace, co duży ciągnik np. sprawdza się w orce, uprawie, siewie czy nawet załadunku zboża. Bez tego ciągnika w gospodarstwie jest jak bez ręki.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom , za nadesłane zdjęcia. Śledźcie nasz media społecznościowe, bo już wkrótce pojawią się kolejne konkursy.

Przypominamy także, że cały czas trwa konkurs fotograficzny przygotowany specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet!
Zgłoszenia przyjmujemy TUTAJ.

opr. aj

27. maj 2024 21:16