StoryEditor

SIMA - Francuzi już nas zapraszają

Mało tego, jest też informacja, że dostępne są darmowe bilety na imprezę w Parc des Expositions de Paris Nord Villepinte (Paryż) w terminie 6-10 listopada 2022 r.

03.08.2022., 00:00h

Osoby zainteresowanie odwiedzeniem targów mogą już teraz otrzymać darmowy bilet wstępu przez dedykowaną platformę rejestracyjną dostępną pod tym linkiem. Dzięki wejściówce profesjonaliści będą mogli uzyskać dostęp do usługi Business Meetings i zaplanować spotkania z wystawiającymi się na targach firmami. Wejściówka umożliwia wstęp na targi przez wszystkie 5 dni ich trwania. 

Za 100 dni otwarcie targów SIMA 2022 

SIMA, międzynarodowe targi rozwiązań i technologii dla wydajnego i zrównoważonego rolnictwa, otwiera swoje podwoje już za 3 miesiące (6-10 listopada 2022 r.). Z okazji stulecia targi biorą na warsztat przyszłość sektora i zawodu oraz rozpoczynają pierwsze w historii badania opinii rolników. W przeszłości targi zwykle odbywały się w lutym w nieparzystych latach. Od bieżącego roku zmieniamy harmonogram – targi będą odbywać się w listopadzie w latach parzystych, aby lepiej dopasować się do cyklu decyzji biznesowych. 

Rolnictwo jutra, badanie opinii rolników 

Nawiązując do stulecia wystawy, SIMA rozpoczyna swój pierwszy sondaż opinii o rolnictwie następnych 100 lat. Ankieta skierowana do rolników ma na celu umożliwienie im wypowiedzenia się na temat codziennego życia i poznanie ich wizji przyszłości rolnictwa. 

W ramach sondażu podjęto pięć obszarów tematycznych: 

  • przyszłość sektora rolnego i nowe wyzwania, przed którymi stają rolnicy 
  • nowe technologie w świecie rolnictwa 
  • rolnictwo biologiczne 
  • dywersyfikacja gospodarstw rolnych 
  • zróżnicowanie zawodów 

Zyskaj dwa zaproszenia!

W ramach podziękowania za udział w sondażu SIMA zaoferuje każdemu wypowiadającemu się rolnikowi 2 zaproszenia na targi w listopadzie 2022 r. Zaproszenia umożliwią również dostęp do ekskluzywnych spotkań z obecnymi na wystawie influencerami z branży. Bazując na zebranych odpowiedziach SIMA opracuje białą księgę na temat „rolnictwa jutra”. Publikacja będzie wynikiem pracy i refleksji ekspertów, którzy przedstawią swoją wizję na powyższy temat, ale również zostanie uzupełniona informacjami zwrotnymi od profesjonalistów z branży rolniczej, którzy wzięli udział w badaniu.

opr. jj

24. maj 2024 06:45