StoryEditor

Ruszyły targi Agrotech w Kielcach

Rozpoczęła się jesienna odsłona targów w Kielcach. Mimo, że jest nieco mniejsza niż poprzednie – wiosenne edycje, to jednak wcale nie oznacza, że gorsza, a rolnicy będą rozczarowani. Zaprezentują się najbardziej znane marki ciągników i kombajnów rolniczych – to gratka dla fanów rolniczej techniki. Zobacz, co tam się dzieje!

08.10.2021., 00:00h

8 października rozpoczęła się jesienna odsłona XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech. Czekaliśmy na nie już od dłuższego czasu, bo plany krzyżowała pandemia COVID-19. Miały się odbyć wiosną 2020, ale niestety zostały odwołane. Ale... w końcu udało się! Dzięki temu możemy obejrzeć najnowsze, najbardziej znane modele ciągników i kombajnów w Polsce. W tegorocznych targach weźmie udział 248 topowych firm, a organizatorzy liczą na liczne odwiedziny rolników, na powierzchni wystawienniczej ok. 10 tys. m2.

Organizatorzy zachęcają do rozpoczęcia zwiedzania wystawy od stoisk, na których znajdziemy ciągniki, kombajny, glebogryzarki i deszczownice. Warto zahaczyć też o sektor gdzie znajdziemy maszyny do opryskiwania, rozdrabniania, nawożenia i pielęgnacji roślin, ale również zobaczcie koniecznie najnowsze siewniki i sadzarki. Ale nie tylko maszyny będą hitem na tegorocznej wystawie, bo możemy także odwiedzić firmy, które zajmują się przygotowaniem granulatów i mieszanek.

Targi Agrotech to nie tylko wspaniałe, błyszczące nowością maszyny, ale również wyposażenie budynków inwentarskich czy bogata oferta dotycząca alternatywnych źródeł energii.

Co ciekawe podczas wystawy po praz pierwszy rolnicy będą mogli posłuchać ekspertów, którzy opowiedzą o hodowli drobiuGlobal Poultry Web Congres będzie olbrzymią dawką wiedzy dla hodowców kur, brojlerów i gęsi. Posłuchamy o dobrostanie, chorobach i postępie genetycznym w hodowli drobiu. Nie zabraknie ciekawych wykładów i rozmów z ekspertami. Targi odwiedzą przedstawiciele DG Agri z KE oraz specjaliści od zdrowia i produkcji zwierzęcej z ONZ.


Stoisko Profi znajdziecie pod nr F 65. Zapraszamy!

dkol

Fot. Siara

19. lipiec 2024 04:37