StoryEditor

Rusza 4. sezon rozgrywek Farming Simulator League

Już 14. maja pierwszym turniejem online rozpocznie się czwarty sezon rozgrywek w ramach Ligi Farming Simulator. Przyspieszona rozgrywka powinna nadać rywalizacji rumieńców.

08.04.2022., 00:00h

Wydawca Giants Software przygotowuje się do nowego sezonu rozgrywek Farming Simulator League (FSL). E-sport zyskuje coraz większą zwolenników, a rozgrywki w ramach najpopularniejszego symulatora rolnictwa są tego dobrym potwierdzeniem. Już 14. maja rozpocznie się 4. rozgrywek. Dostępna jest też poprawiona wersja beta gry FS ze zaktualizowanym trybem turniejowym, w którym zwiększono m.in. prędkość pracy kombajnów.

Podkręcone tempo rozgrywki

Nawet o 40% wyższa prędkość zbioru sprawia, że ??członkowie zespołu muszą działać szybko, aby jak najefektywniej zebrać ziarno i sprasowane bele. Chcąc zyskać w rozgrywce tzw. dopalacz (ang. power-up), który daje przewagę nad przeciwnikami ważne, aby zająć optymalne pozycje w czasie gry.

Kluczem do sukcesu podczas drużynowej rozgrywki w Farming Simulator jest praca zespołowa w koordynowaniu zbiorów, formowaniu bel i sprawnym transporcie dóbr do gospodarstwa. Celem rywalizacji jest osiągnięcie wyższego wyniku niż trzyosobowy zespół rywali.

Pierwszy turniej FSL 14 maja

Giants Software rozpoczyna czwarty sezon pierwszym turniejem online, który odbędzie się w weekend 14 i 15 maja. Turniej Farming Simulator League będzie transmitowany na żywo na oficjalnym kanale Giants Software. Więcej informacji dotyczących 4 sezonu FSL, sponsorów i puli nagród pojawi się wkrótce.

- Naprawdę nie możemy się doczekać powrotu FSL i zintensyfikowanej dynamiki zawodów – komentuje Claas Eilermann, menedżer ds. wydarzeń i e-sportu w Giants Software. - Jesteśmy gotowi na wspaniały sezon. Ponownie intensywnie współpracujemy z naszymi oddanymi graczami i partnerami, aby rozwijać Ligę Farming Simulator i bardziej zaistnieć w świecie e-sportu – dodaje Claas Eilermann.

opr. aj

fot. firmowe

22. lipiec 2024 13:52