StoryEditor

Pure Farming 2018 okiem Kadora!

Kilka lat temu na rynku zadebiutowała polska gra, która miała potencjał na poważnego konkurenta dla serii Farming Simulator. Jak ją ocenia KadorV3?

12.04.2022., 00:00h

Pure Farming 2018 na rynku zadebiutował w marcu 2018 roku. To gra symulacyjno-rolnicza, która miała przejąć to, co najlepsze od króla tego segmentu (czyli Farming Simulator), a przy okazji wprowadzić sporo nowości. Rozgrywka zaczyna się od krótkiego fabularnego wprowadzenia, w którym przejmujemy gospodarstwo po naszym dziadku i musimy je wyprowadzić na prostą. Na początku otrzymujemy niemiłą wiadomość o zadłużeniu na 275 tys. euro, dlatego trzeba trochę się napracować, by ten dług spłacić.

Dostępne są trzy tryby rozgrywki: Moja pierwsza farma – zaczynamy prawie z niczym i musimy kupować coraz wydajniejsze maszyny, zarabiając na sprzedaży plonów i wykonując misje fabularne (i przy okazji spłacić wspomniany wcześniej dług). Z kolei Tryb wyzwań – składa się ze specjalnie zaprojektowanych do wykonania zadań. Tryb swobodny – w którym możemy zacząć z dowolną sumą na koncie i robić to, na co mamy ochotę.

Do naszej dyspozycji jest flota licencjonowanych pojazdów i maszyn. Wśród nich możemy znaleźć producentów, tj. Akpil, Deutz-Fahr, Joskin, JCB, Landini, McCormick, Sipma, Wielton czy Zetor. Oprócz tego w sklepie dostępny jest pick-u...

Ten artykuł jest dostępny wyłączenie dla Prenumeratorów Profi
Zyskaj dostęp do tego i innych wyjątkowych artykułów
21. maj 2024 06:10